Current Image

Filtry

ZLEWOZMYWAKI DWUKOMOROWE STALOWE

19 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zlewozmywak dwukomorowy stalowy

Zlewozmywak dwukomorowy stalowy to praktyczny model, który już od wielu lat sprawdza się w kuchennych aranżacjach. Zlewy wykonane ze szlachetnej nierdzewnej stali mają całkiem pokaźną listę zalet, a do tego świetnie wpisują się w wiele kuchennych aranżacji.

Zlewozmywaki dwukomorowe stalowe w sklepie internetowym Komfort to kilkadziesiąt modeli wyselekcjonowanych przede wszystkim z oferty polskich producentów wyposażenia kuchni. W sprzedaży mamy między innymi zlewy dwukomorowe stalowe takich marek jak Kernau, Deante czy Teka. Są to zarówno stosunkowo nieduże zlewy dwukomorowe przeznaczone do małych i średnich kuchni, jak i niezwykle wygodne modele o dużym przekroju komory. Warto także dodać, że zlewozmywaki dwukomorowe stalowe to w sklepie Komfort nie tylko modele prostokątne. Oferujemy także stalowe zlewy dwukomorowe owalne, które wykorzystać możecie w kuchniach inspirowanych stylem klasycznym.

Zlewozmywak dwukomorowy stal nierdzewna – dlaczego warto postawić na taki model?

Zlewozmywak 2-komorowy stalowy był przez wiele lat standardowym modelem stosowanym w różnych kuchennych aranżacjach. Co sprawiło, że zlewozmywak dwukomorowy stal nierdzewna cieszy się popularnością od tak dawna?

  • Niewielki ciężar sprawia, że zlewy stalowe są łatwe w transporcie i montażu. Zlewozmywak 2-komorowy stalowy będzie zdecydowanie lżejszy niż podobnych rozmiarów zlew granitowy czy ceramiczny.
  • Stalowy zlew 2-komorowy jest niewrażliwy na wysokie temperatury, przebarwienia i zawarte w niektórych produktach naturalne kwasy. Szlachetna stal nierdzewna jest również odporna na chemiczne środki czyszczące. Wyjątek stanowią środki abrazyjne ze ściernymi granulkami, które mogą zarysować powierzchnię stalowego zlewu.
  • Niezaprzeczalnym atutem jest również atrakcyjny stosunek ceny do jakości zlewów stalowych dwukomorowych. Najtańsze, dostępne w tej kategorii modele możecie kupić już w cenie 200-300 zł. Podczas gdy za zlew granitowy o podobnych wymiarach trzeba zapłacić od dwóch do nawet czterech razy więcej.
  • Srebrny kolor stalowych zlewów dwukomorowych jest uniwersalny i świetnie wpisuje się w większość kuchennych aranżacji. Stalowy zlewozmywak możecie wykorzystać zarówno w kuchni inspirowanej nowoczesnymi trendami wnętrzarskimi, jak i w klasycznym wnętrzu.
  • Zlewy stalowe dwukomorowe dostępne są w kilku różnych wariantach. Dużą popularnością cieszą się na przykład zlewy stalowe szczotkowane o lekko zmatowionej, satynowej powierzchni. Taki sposób wykończenia powierzchni zlewu sprawia, że ewentualne zarysowania czy osady nie będą się rzucały w oczy. Ciekawą alternatywą dla klasycznego zlewu stalowego może być też zlew z tak zwaną strukturą lnu. W ofercie niektórych producentów dostępne są również dekoracyjne zlewy stalowe dwukomorowe w kolorze złotym lub miedzianym. Cena takich modeli jest jednak zdecydowanie wyższa niż klasycznych zlewów ze szlachetnej stali nierdzewnej.
Czy zlewy stalowe dwukomorowe mają jakieś wady? Pewnym mankamentem jest wspomniana już wrażliwość na zarysowania. Powstają one na przykład w wyniku mycia sztućców czy innych metalowych kuchennych akcesoriów z ostrymi krawędziami. Jako minus takiego rozwiązania wspomniane jest też czasami to, że zlewy stalowe są stosunkowo głośne.

Zlewozmywak dwukomorowy stalowy – wymiary

Zlew mały jednokomorowy, czy może jednak duży zlewozmywak dwukomorowy stalowy? Wymiary zlewu powinny być dopasowane przede wszystkim do metrażu i układu kuchni oraz tego, jak często będziemy korzystać z tego pomieszczenia. Stalowy zlew dwukomorowy to dobre rozwiązanie w przypadku kuchni pozbawionej zmywarki. Jeśli naczynia chcecie myć ręcznie, a do tego z kuchni korzystacie na co dzień, to najbardziej praktycznym rozwiązaniem może być stalowy zlew dwukomorowy wyposażony dodatkowo w ociekacz. Jest to zintegrowana ze zlewozmywakiem dodatkowa przestrzeń, na której możecie położyć umyte, mokre jeszcze naczynia lub produkty spożywcze. Ociekaczy wyprofilowany jest w taki sposób, aby znajdujące się na nim płyny samoczynnie spływały do komory i znajdującego się w niej odpływu. Jeśli jednak posiadacie w kuchni zmywarkę i dodatkowo samodzielnie gotujecie tylko sporadycznie, to duży zlew dwukomorowy może okazać się zbyteczny. W takim przypadku dużo bardziej praktycznym rozwiązaniem może być kompaktowy zlew jednokomorowy.

Jeśli aranżacje kuchni zaplanowaliście co do centymetra i szukacie stalowego zlewu dwukomorowego o konkretnych wymiarach, to korzystając z menu po lewej stronie, możecie łatwo znaleźć takie produkty. Możecie wyszukiwać zlewy stalowe dwukomorowe zarówno według ich szerokości, jak i długości i głębokości. W ten sposób możecie łatwo znaleźć zlew stalowy idealni dopasowany do Waszego projektu kuchni.

Zlewy kuchenne dwukomorowe stalowe – ceny

Tani zlewozmywak dwukomorowy czy może nieco droższy ozdobny model o designerskim kształcie? To, jaki zlew kuchenny stalowy 2-komorowy wybrać zależy wyłącznie od wysokości Waszego budżetu przeznaczonego na aranżację kuchni i Waszych preferencji. Tani zlewozmywak dwukomorowy możecie kupić w naszym sklepie w cenie już od około 200 zł. Ceny zlewów stalowych dwukomorowych w większości przypadków oscylują w przedziale od właśnie 200 do mniej więcej 500 zł. Mamy jednak w ofercie również kilka droższych modeli o unikalnym, nowoczesnym designie. Taki zlew stalowy dwukomorowy będzie nie tylko funkcjonalnym elementem kuchennej aranżacji, ale również jej dekoracją. Dobrym przykładem mogą być zlewy stalowe z kolekcji marki Teka.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.