Current Image

Filtry

ZLEWOZMYWAKI GRANITOWE DWUKOMOROWE

37 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zlewozmywaki granitowe dwukomorowe

Niezwykle atrakcyjny wygląd i szereg praktycznych zalet sprawiły, że zlewozmywaki granitowe dwukomorowe coraz częściej zastępują stosowane od lat zlewy ze stali nierdzewnej. Zlewozmywak 2-komorowy granitowy nie tylko idealnie wpisuje się w wiele nowoczesnych kuchennych aranżacji. Jest to również produkt bardzo trwały i łatwy w pielęgnacji.

Nic więc dziwnego, że zlewozmywaki dwukomorowe granitowe pojawiają się w ofercie coraz większej liczby polskich i europejskich producentów wyposażenia kuchni. Zlewozmywaki granitowe dwukomorowe mimo swojej nazwy nie powstają w 100% z tego naturalnego kamienia. Zmielony na pył granit stanowi około 70-80% składu takich zlewozmywaków. Do granitowego pyłu dodaje się specjalne żywice, które pełnią funkcję spoiwa. Stworzony w ten sposób mineralny konglomerat można stosunkowo łatwo formować i obrabiać. Dzięki temu zlewozmywaki dwukomorowe granitowe mają często unikalny design. Co więcej, pozwala to producentom na tworzenie nie tylko zlewów granitowych prostokątnych, ale również modeli okrągłych, owalnych, czy też zlewów narożnych o kształcie zbliżonym do trapezu.

Zlewozmywaki dwukomorowe granitowe to w naszym sklepie online kilkadziesiąt różnych modeli. Pochodzą one przede wszystkim z ostatnich kolekcji renomowanych polskich producentów armatury kuchennej i łazienkowej. W sprzedaży mamy między innymi zlewy granitowe dwukomorowe marki Deante.

Zlewy dwukomorowe granitowe – najważniejsze zalety

  • Zlewy dwukomorowe granitowe są niezwykle trwałe i wyróżniają się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne.
  • Granitowy zlew dwukomorowy jest także niewrażliwy na wysokie temperatury (nawet do 280°C). Do zlewu z tego materiału możecie więc wlać wrzącą wodę czy wstawić nawet bardzo gorące naczynia.
  • Proces produkcji granitowego kompozytu pozwala na jego barwienie. Dzięki temu dostępne są zlewy granitowe dwukomorowe w różnych kolorach. Bardzo dużą popularnością cieszą się na przykład zlewy czarne lub ciemnoszare. Możecie wykorzystać je w kuchniach industrialnych, loftowych czy aranżacjach w stylu glamour. Z kolei po granitowy zlew szary możecie sięgnąć, urządzając minimalistyczną kuchnię w stylu skandynawskim. Nie oznacza to oczywiście, że z granitowego zlewu dwukomorowego muszą zrezygnować miłośnicy wnętrzarskiej klasyki. W naszym sklepie znajdziecie również pasujące do takich wnętrz zlewy granitowe w kolorze białym i beżowym.
  • Całkowicie gładka i pozbawiona porów powierzchnia sprawia, że zlew granitowy bardzo łatwo utrzymać w czystości. Nie przylega do niego brud ani kamienne osady. Dodatkowo zlewy z granitu są odporne na większość, nawet mocnych środków czyszczących. Wyjątkiem są tu preparaty z sodą kaustyczną, która może odbarwić zlew granitowy.

Zlewozmywak granitowy dwukomorowy – opinie użytkowników

Chcecie wiedzieć, co inni myślą na temat takich produktów jak zlewozmywaki granitowe dwukomorowe? Opinie dotyczące zlewów granitowych związane są przede wszystkim z wymienionymi już zaletami tego materiału. Z jednej strony nasi klienci cenią sobie atrakcyjny wygląd wizualny zlewów granitowych dwukomorowych oraz to, że są one dostępne w różnych kolorach. Z drugiej strony wiele opinii o zlewozmywakach granitowych dwukomorowych dotyczy również ich czysto praktycznych zalet. Wiele osób wspomina o tym, że zlewy granitowe są bardzo łatwe w pielęgnacji i niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne. Powierzchnię zlewu z granitowego kompozytu w normalnych warunkach trudno zarysować czy uszkodzić w inny sposób.

Zlewozmywak granitowy dwukomorowy – wymiary

Zastanawiacie się, jak duży jest przeciętny zlewozmywak granitowy dwukomorowy? Wymiary takich modeli zaczynają się w naszym sklepie od niecały 80 cm długości. Zlewozmywak granitowy dwukomorowy słusznie więc kojarzy się większości z Was z modelami zaprojektowany do raczej większych kuchni. Z jednej strony wymiary zlewozmywaka granitowego dwukomorowego wymagają przeznaczenia na tę strefę sporej części kuchennej zabudowy. Z drugiej jednak strony tak szeroki zlew zapewni Wam bardzo duży komfort w trakcie codziennych kuchennych prac.

Jeśli chodzi o konkretne wymiary zlewozmywaków granitowych dwukomorowych, to jak już wspomnieliśmy powyżej, najmniejsze modele mają niecałe 80 cm. Jeśli jednak urządzacie naprawdę dużą kuchnię, to możecie zdecydować się na zlew dwukomorowy granitowy z dodatkowym ociekaczem. Taki model ma ponad 110 cm długości i niecałe 50 cm szerokości. Dwukomorowe zlewy granitowe o takich dużych wymiarach możecie znaleźć na przykład w ofercie marki Deante.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.