Current Image

Filtry

ZLEWOZMYWAKI STALOWE JEDNOKOMOROWE Z OCIEKACZEM

65 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zlewozmywaki stalowe jednokomorowe z ociekaczem

Uniwersalne i ponadczasowe zlewozmywaki stalowe jednokomorowe z ociekaczem wykorzystywane są w kuchennych aranżacjach już od wielu lat. Zlewy wykonane z nierdzewnej stali szlachetnej cechują się nie tylko atrakcyjnym wyglądem. Materiał ten ma także całkiem sporo praktycznych zalet, które sprawiają, że zlewozmywak stalowy jednokomorowy z ociekaczem jest niezwykle funkcjonalnym elementem wyposażenia kuchni.

Zlewozmywaki stalowe jednokomorowe z ociekaczem to w naszym sklepie online ponad 60 różnych produktów. Zostały one wyselekcjonowane z ostatnich kolekcji kilku renomowanych producentów wyposażenia kuchni. W sprzedaży mamy stalowe zlewy jednokomorowe z ociekaczem z katalogów między innymi takich marek jak Teka czy Deante. Dokładamy również wszelkich starań, aby cały czas rozwijać ofertę sklepu online Komfort. Mamy więc nadzieję, że w tej kategorii będą się regularnie pojawiać nowe zlewy stalowe jednokomorowe z ociekaczem.

Zlew jednokomorowy z ociekaczem stalowy – jakie zalety ma taki model?

Co sprawia, że zlewy stalowe jednokomorowe z ociekaczem cały czas cieszą się tak dużą popularnością? Jakie są największe zalety tego rodzaju modeli?

  • Kompaktowe wymiary sprawiają, że zlew jednokomorowy z ociekaczem stalowy zmieści się nawet w niewielkiej kuchni. Z drugiej jednak strony ociekacz daje nam nieco większe pole manewru w trakcie codziennych kuchennych prac. Ociekacz wykorzystać można w trakcie mycia naczyń, świeżych warzyw i owoców lub jako miejsce do rozmrażania żywności.
  • Materiał, z którego wykonane są zlewy stalowe jednokomorowe z ociekaczem, jest oporny na rdzę, przebarwienia, a także niskie i wysokie temperatury. Do zlewu stalowego możecie więc bez problemu wlać wrzątek, czy wstawić gorące naczynia.
  • Nie bez znaczenia jest również atrakcyjna cena zlewów stalowych. W wielu przypadkach za zlew jednokomorowy z ociekaczem ze stali zapłacić kilka razy mniej niż za model granitowy o tych samych wymiarach.
  • Zlewy stalowe jednokomorowe z ociekaczem są również bardzo łatwe w pielęgnacji. Stal nierdzewna jest odporna nawet na silne preparaty czyszczące. Jedynym, czego powinniście unikać, są środki z mineralnymi granulkami, które mogą zarysować powierzchnię stalowego zlewu.
  • Zlew jednokomorowy z ociekaczem stalowy jest także zdecydowanie lżejszy niż tej samej wielkości model wykonany z granitowego kompozytu. Niewielki ciężar przekłada się w bezpośredni sposób nie tylko na transport zlewu, ale również na jego łatwy montaż.
  • Do zalet tego rodzaju zlewów można zaliczyć także dużą liczbę dostępnych wzorów i modeli. Największą popularnością w tej kategorii cieszą się oczywiście zlewy stalowe jednokomorowe z ociekaczem prostokątne. W ofercie naszego sklepu online znajdziecie jednak również zlewy stalowe jednokomorowe z ociekaczem owalne. Na taki model możecie zdecydować się w kuchni klasycznej lub wnętrzu inspirowanym jednym z tradycyjnych trendów.
  • Wybrać można również sposób wykończenia powierzchni stalowego zlewu. Za standard uznaje się modele o gładkiej powierzchni. Bardzo dużą popularnością cieszą się jednak również stalowe zlewy jednokomorowe z ociekaczem szczotkowane czy satynowane. Ciekawą alternatywą dla takich modeli może być również zlew stalowy o tak zwanej strukturze lnu. Tego rodzaju modele posiadają delikatną fakturę, która przypomina splot lnianej tkaniny.


Czy zlew jednokomorowy z ociekaczem stalowy ma jakieś wady? Jednym z niewielkich mankamentów jest wspomniana już wrażliwość stalowego zlewu na zarysowania. Mogą one powstawać na przykład w trakcie mycia sztućców czy innych metalowych akcesoriów kuchennych. Rozwiązaniem tego problemu może być zakup zlewu szczotkowanego lub ze strukturą lnu. Na takiej nieregularnej powierzchni ewentualne drobne ryski nie będą tak widoczne, jak na zlewozmywaku z gładkim finiszem.

Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem stalowy – w jakich aranżacjach kuchni można go wykorzystać?

Duża uniwersalność zlewozmywaków jednokomorowych z ociekaczem stalowych sprawia, że możecie wykorzystać je w kuchniach inspirowanych naprawdę różnymi wnętrzarskimi trendami. Stalowy zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem sprawdzi się zarówno w kuchni nowoczesnej, jak i wnętrzu klasycznym. W aranżacji inspirowanej nowoczesnymi trendami możecie postawić na zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem stalowy szczotkowany. Taki model sprawdzi się także w kuchni loftowej czy industrialnej. Z kolei częstym wyborem do kuchni klasycznych są zlewozmywaki ze strukturą lnu.

Zlewozmywak powinien być dopasowany do aranżacji kuchni również pod względem kształtu i wymiarów. W większości przypadków z kuchniami nowoczesnymi kojarzone są zwykle zlewy prostokątne. Natomiast w przypadku tradycyjnych i klasycznych aranżacji możecie postawić na zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem stalowy owalny. Jeśli chodzi o wymiary zlewu, to oczywiście w małej kuchni lepiej sprawdzi się zlewozmywak stalowy jednokomorowy z małym ociekaczem. Natomiast w przestronnym pomieszczeniu możecie pozwolić sobie na model wyposażony w praktyczny duży ociekacz.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.