Current Image

Filtry

WITRYNY BIAŁE Z POŁYSKIEM

27 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Witryny białe z połyskiem

Powodem popularności białych mebli na wysoki połysk jest nie tylko ich atrakcyjny i nowoczesny wygląd. Okazuje się, że tego rodzaju meble, w tym witryny białe z połyskiem mają także zalety czysto praktyczne. Witryny białe połysk nie tylko świetnie wyglądają i nadają aranżacji salonu czy jadalni modernistycznego charakteru. Białe witryny na wysoki połysk mogą także optycznie powiększać pomieszczenie. Witryny białe z połyskiem efekt ten zawdzięczają błyszczącej, odbijającej światło powierzchni frontów, a także przeszkleniom.

Witryny białe wysoki połysk to w sklepie internetowym Komfort aż kilkadziesiąt różnych modeli. W stałej sprzedaży posiadamy witryny białe na wysoki połysk z najnowszych katalogów czołowych polskich producentów mebli. Są to na przykład białe witryny lakierowane Forte, Szynaka Meble, Mebel Bos, Piaski czy Extom Meble. Oferujemy również witryny białe na wysoki połysk z naszych autorskich kolekcji mebli Komfort.

Witryna wysoki połysk – do czego pasuje taki mebel?

Meble z błyszczącymi frontami, w tym witryny wysoki połysk to oczywiście domena przede wszystkim nowoczesnych, ultra modernistycznych wnętrz. W takiej aranżacji witryny białe wysoki połysk możemy zestawić z innymi meblami w tym samym stylu. Białe witryny na wysoki połysk mogą być jednak również uzupełnieniem aranżacji, w której dominują meble w kolorze naturalnego drewna.

Biała witryna z połyskiem niekoniecznie sprawdzi się w minimalistycznych aranżacjach skandynawskich lub wnętrzach angielskich czy rustykalnych. Po białą witrynę z błyszczącymi frontami możemy jednak z powodzeniem sięgnąć w przypadku wielu klasycznych wnętrz. W takiej aranżacji witryny białe na wysoki połysk możemy połączyć na przykład z akcentami imitującymi jasny marmur i kilkoma dekoracjami w kolorze złotym.

Meble na wysoki połysk to często również charakterystyczny element aranżacji w stylu glamour. O białej witrynie na wysoki połysk możemy więc pomyśleć także, aranżując salon w tym efektownym stylu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.