Current Image

Filtry

SZAFY 60CM

7 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafy 60 cm

W kategorii wąskich szaf, zwanych często słupkami, największą grupę rozmiarową stanowią modele o szerokości mniej więcej 50 cm. W naszym sklepie online znajdziecie jednak także nieco większe szafy 60 cm. Takie kompaktowe uniwersalne szafy posiada w swojej ofercie na przykład firma Szynaka Meble. Gdzie można wykorzystać taką wąską szafę 60 cm? Po tego rodzaju modele możemy sięgnąć, aranżując sypialnię, pomieszczenie wejściowe, domowe biuro czy pokój młodzieżowy. W naszej ofercie znajdziecie szafy 60 cm w uniwersalnej, ale zróżnicowanej kolorystyce. Mamy więc nadzieję, że coś dla siebie znajdą tu miłośnicy designerskich nowoczesnych aranżacji, ale także osoby, które preferują styl retro lub vintage. Niezależnie do Waszych wnętrzarskich preferencji zapraszamy do sprawdzenia, jakie szafy 60 cm są aktualnie dostępne w sklepie Komfort.

Szafa ubraniowa 60 cm – czy wystarczy dla jednej osoby?

Szafa ubraniowa to obowiązkowy element wyposażenia sypialni. Czy szafa ubraniowa 60 cm to model wystarczający do pomieszczenia garderoby jednej osoby? Za standardową szerokość szafy ubraniowej dla singla przyjmuje się zwykle około 140 cm. Często jednak niewielkie wymiary sypialni lub jej specyficzny układ sprawiają, że nie możemy pozwolić sobie na dużą szafę ubraniową. W takiej sytuacji możemy postawić na przykład na szafy ubraniowe 60 cm. Taką szafę możemy w sypialni uzupełnić funkcjonalną komodą lub dodatkowymi szufladami na ubrania w ramie łóżka.

Jeśli poszukujemy mebla, który ma pełnić funkcję szafy ubraniowej, to poza szerokością należy zwrócić uwagę również na głębokość szafy. Jeśli szafa ubraniowa 60 cm ma służyć do przechowywania ubrań na wieszakach, to jej głębokość powinna wynosić od 50 do 60 cm. Co prawda szerokość standardowego wieszaka to 40 cm. Warto jednak mieć dodatkowe kilkanaście centymetrów, aby ubrania na wieszakach nie gniotły się w szafie. Głębokość szafy nie ma tak dużego znaczenia, jeśli ubrania chcemy przechowywać w niej wyłącznie na półkach.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady