leftImage
-20% z kodem
"MEB20KK". Tylko dla Klubowiczów. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

SZAFY 40CM

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Szafy 40 cm

Dobór poszczególnych elementów aranżacji pomieszczenia jest w dużej mierze uzależniony od jego wymiarów i układu. W przestronnym salonie czy sypialni mamy wiele aranżacyjnych możliwości i sporą swobodę w wyborze mebli i innych elementów wyposażenia. Nasze pole manewru drastycznie się zmniejsza w przypadku bardzo małych pomieszczeń. Z pomocą przychodzą nam jednak producenci mebli, którzy w swojej ofercie coraz częściej uwzględniają również kompaktowe modele zaprojektowane z myślą o niewielkich pomieszczeniach. Dobrym przykładem takich mebli są szafy 40 cm, które wykorzystać możemy w aranżacji bardzo małej sypialni, przedpokoju, garderoby czy pokoju dziecięcego.

W naszym sklepie internetowym możecie znaleźć szafy 40 cm renomowanych polskich marek meblowych. Jeśli szukacie kompaktowego modelu, który sprawdzi się nawet w bardzo niewielkim pomieszczeniu, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie szafy 40 cm są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Szafa 40 cm z lustrem czy bez?

Zastanawiacie się, czy lepsza będzie szafa 40 cm z lustrem, czy model pozbawiony tego dodatkowego elementu? Wybór pomiędzy szafą z lustrem i modelem z klasycznymi drzwiami uzależniony jest często do tego, gdzie ma stanąć szafą i jaką funkcję będzie pełnić. Na szafy 40 cm z lustrem decydujemy się często w przypadku przedpokoju. Lustro na drzwiach szafy pozwoli na szybki rzut oka przed wyjściem z domu, a sama szafa będzie poręcznym schowkiem na zimowe okrycia wierzchnie. Dodatkowym atutem jest to, że lustro może również optycznie powiększyć to niewielkie często pomieszczenie.

Kolejnym miejscem, w którym często sprawdzi się szafa 40 cm z lustrem, jest sypialnia. Lustro przyda się tu przy codziennym kompletowaniu codziennych stylizacji. Z drugiej strony musimy wziąć pod uwagę, że szafa 40 cm może nie być wystarczająco duża do pomieszczenia garderoby nawet jednej osoby.

Z lustra lepiej zrezygnować w przypadku aranżacji pokoju dziecięcego. Energiczne zabawy maluchów mogą doprowadzić do uszkodzenia lustra i stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa dziecka.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.