Current Image

Filtry

PŁYTKI ŁAZIENKOWE GRANATOWE

3 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki łazienkowe granatowe

Kolor granatowy jest z jednej strony niezwykle elegancki i wytworny, a z drugiej jest uniwersalną barwą, która świetnie współgra z wieloma innymi odcieniami. Płytki łazienkowe granatowe możemy z powodzeniem wykorzystać w różnego rodzaju aranżacjach tego pomieszczenia. Jeśli myślicie o zakupie płytek łazienkowych w kolorze granatowym, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii. Mamy również nadzieję, że już wkrótce znajdziecie tutaj również inne nowe wzory granatowych płytek do łazienki z oferty polskich i europejskich producentów ceramiki.

Płytki do łazienki granatowe – z czym je połączyć?

Z czym połączyć płytki do łazienki granatowe, aby osiągnąć ciekawy i zarazem spójny efekt aranżacyjny? Kolor granatowy ma opinię świetnego koloru bazowego, który możemy połączyć z wieloma innymi barwami. Bezdyskusyjnie najpopularniejszym i najbardziej ponadczasowym połączeniem będą granatowe płytki do łazienki i kolor biały. Zestawienie granatowych płytek łazienkowych z białymi meblami i armaturą sprawdzi się nie tylko w klasycznej łazience. Na taki duet kolorystyczny możemy zdecydować się również w przypadku łazienki inspirowanej stylem marynistycznym. Granat i biel sprawdzą się też w przypadku eleganckiej łazienki w stylu Hamptons. W klasycznych wnętrzach granatowe płytki do łazienki możemy połączyć również z elementami w kolorze szarym czy beżowym.

Granatowe kafelki do łazienki mogą być także ciekawym elementem aranżacji w stylu glamour. W takim wnętrzu łazienkowe płytki granatowe możemy połączyć z kilkoma akcentami w kolorze złotym. Sprawdzą się tu na przykład złote baterie łazienkowe czy lustro w złotej ramie.

Jeśli natomiast zależy nam na stworzeniu żywszej aranżacji w nowoczesnym stylu, możemy pokusić się o zestawienie granatowych płytek do łazienki z kolorem żółtym, błękitnym czy pomarańczowym. Ciekawym zabiegiem aranżacyjnym może być również połączenie granatowych płytek do łazienki z elementami w pastelowych odcieniach jak, chociażby pudrowy róż.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady