Current Image

Filtry

PŁYTKI MARMUROWE BIAŁE

39 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki imitujące marmur białe

Biały marmur to materiał o wyjątkowo eleganckim charakterze. Buduje we wnętrzach niepowtarzalny klimat, dodając im szlachetności i aury luksusu. Spotkać można go w łazienkach, kuchniach, ale też na schodach, kominkach, a nawet parapetach. Naturalny marmur jest materiałem drogim, a ten o jasnej barwie – dość chłonnym i wymagającym dużej ostrożności w użytkowaniu. Na szczęście istnieją równie eleganckie, a przy tym praktyczniejsze imitacje marmuru. Poznaj zalety płytek imitujących marmur białych!

Płytki białe marmurowe – prostota, elegancja i styl

Płytki marmurowe białe to produkt, który posłuży Ci przez wiele lat. Co ważne, te najwyższej jakości, będące naprawdę udaną imitacją naturalnego kamienia – przemienią zwykłe, nijakie wnętrza w aranżacje pełne elegancji i dobrego gustu.


Płytki białe marmurowe stanowią dużą inspirację dla dekoratorów wnętrz. Ich estetyczny potencjał sprawia, że odgrywają kluczową rolę w aranżacji pomieszczeń, które mają wyglądać luksusowo, a jednocześnie elegancko. Naturalne piękno marmuru oraz użytkowy charakter i właściwości płytek marmurowych białych to połączenie, obok którego nie można przejść obojętnie. Płytki marmurowe białe są synonimem ponadczasowego stylu. Wiele wzorów, wymiarów, a także odcieni płytek białych marmurowych sprawia, że produkt ten dopasujesz do naprawdę wielu wnętrz. Pamiętaj, że jasna barwa ścian i podłóg optycznie powiększa pomieszczenia. Płytki marmurowe białe wykorzystaj więc do rozjaśnienia i powiększenia na przykład niewielkiej łazienki.

Klasyka i ponadczasowa elegancja z białymi płytkami marmurowymi

Oczywistymi miejscami, w które świetnie wpasowują się płytki białe marmurowe, są łazienki i toalety. Białe płytki marmurowe stanowią jednak gustowny materiał wykończeniowy na ścianach i podłogach korytarzy, kuchni, ale też poczekalni (na przykład w salonach kosmetycznych) i innych obiektów użyteczności publicznej.


Po płytki białe marmurowe sięgnij nie tylko z powodu estetyki. Ten produkt, ze względu na swoje właściwości, będzie cieszył Twoje oczy przez wiele, wiele lat. Jest trwały, odporny na mechaniczne uszkodzenia, wilgoć, a także niskie temperatury (w przypadku płytek gresowych). Co jeszcze? Płytki białe marmurowe czyści się niezwykle łatwo, dlatego doskonale sprawdzają się w domach z dziećmi, zwierzętami, a także we wszystkich miejscach o dużym natężeniu ruchu.


Płytki białe marmur mogą służyć jako materiał wykończeniowy dla całego pomieszczenia lub stanowić niewielki element dekoracyjny. Bez problemu połączysz je na przykład z czarną armaturą, płytkami z motywami roślinnymi, a także mocnymi akcentami kolorystycznymi, na przykład czerwienią, różem lub soczystą zielenią. Elegancki styl? Glamour? Minimalizm? Zainspiruj się pięknem płytek imitujących naturalny marmur!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Zobacz powiązane inspiracje