Current Image

Filtry

PŁYTKI 3D BIAŁE

116 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki 3D białe

Płytki 3D białe mogą być ciekawym elementem dekoracyjnym w przypadku naprawdę różnych aranżacji. W klasycznym wnętrzu możemy sięgnąć po białe płytki 3D imitujące bielone drewno lub niezwykle elegancki biały marmur. Z kolei w nowoczesnych aranżacjach możemy wykorzystać płytki 3D białe ozdobione geometrycznymi wzorami.

Płytki 3D białe to w sklepie Komfort niemal 100 różnych wzorów. Są to płytki ceramiczne 3D białe z oferty różnych polskich producentów. W stałej sprzedaży posiadamy między innymi białe płytki 3D Opoczno czy białe kafelki strukturalne z ostatnich kolekcji marki Cersanit. Jeśli chcecie wykorzystać płytki 3D białe w aranżacji Waszej łazienki lub kuchni, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii.

Płytki 3D białe do łazienki i kuchni – aranżacje

Jakie płytki 3D białe do łazienki lub kuchni wybrać? To, który wzór białych płytek trójwymiarowych sprawdzi się najlepiej, zależy oczywiście od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć i jakie trendy wnętrzarskie zainspirowały naszą aranżację wnętrza. W klasycznej kuchni czy łazience możemy zdecydować się na płytki ceramiczne białe 3D ozdobione jednym z ponadczasowych motywów. Sporą popularnością w tego rodzaju aranżacjach cieszą się płytki 3D białe z motywami roślinnymi, falami czy poziomymi paskami.
Płytki 3D białe do łazienki i kuchni to także całkiem szeroka gama modeli imitujących naturalne drewno. Po takie białe płytki 3D drewnopodobne możemy sięgnąć na przykład, urządzając łazienkę w stylu skandynawskim. Motyw bielonego drewna możemy wykorzystać również w łazienkach i kuchniach w stylu prowansalskim czy angielskim.

Z kolei w aranżacji kuchni czy łazienki inspirowanej tak modnym ostatnio stylem loftowym, możemy wybrać płytki 3D białe cegiełki. W tej kategorii szczególną popularnością cieszą się błyszczące płytki cegiełki, które mogą optycznie powiększyć nawet niewielką kuchnię czy łazienkę. Natomiast jeśli jesteście miłośnikami nowoczesnych trendów mieszkaniowych i designerskich wnętrz, to mogą Was zainteresować płytki ceramiczne 3D białe ozdobione wzorami geometrycznymi.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Zobacz powiązane inspiracje