Current Image

Filtry

KRZESŁA NA PŁOZACH

25 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Krzesła na płozach

Krzesła na płozach łączą w sobie oryginalny design i funkcjonalność. Zastępujące klasyczne nogi płozy sprawiają, że krzesła z płozami mają wyjątkowo lekką i nowoczesną formę. Krzesła z płozami są nie tylko wygodne, ale pasują również do naprawdę wielu architektonicznych stylów.

Do jakiego wnętrza pasują krzesła z płozami? Takie modele krzeseł to domena przede wszystkim nowoczesnych aranżacji. Krzesła na metalowych płozach wykorzystać możemy na przykład we wnętrzach industrialnych czy awangardowych, nowoczesnych stylizacjach, w których dominują meble na wysoki połysk. Dużo zależy również od tego, w jaki sposób wykończone jest siedzisko krzesła na płozach. W sprzedaży dostępne są między innymi welurowe krzesła na płozach, a także modele, w których siedzisko obite jest skórą naturalną lub dużo tańszą i bardziej przyjazną środowisku ekoskórą. Niezależnie od tego, na jaki materiał obicia się zdecydujemy, warto postawić na tkaninę, która będzie odporna na zabrudzenia i łatwa w pielęgnacji.

W nowych katalogach niektórych producentów mebli dostępne są również krzesła na płozach z drewnianymi siedziskami i oparciami. Mimo braku obicia tego rodzaju krzesła na płozach są również bardzo wygodne za sprawą specjalnego wyprofilowania wszystkich elementów. Na takie połączenie metalowych płóz i drewnianego siedziska i oparcia możemy zdecydować się na przykład w aranżacjach loftowych. W nowoczesnych wnętrzach świetnie sprawdzą się także krzesła na płozach z siedziskami wykonanymi z tworzyw sztucznych.

Krzesła na płozach z podłokietnikami

Jeśli poszukujemy wyjątkowo komfortowego rozwiązania, możemy postawić również na krzesła na płozach z podłokietnikami. Musimy jednak pamiętać, że takie krzesła zajmują nieco więcej miejsca niż modele bez podłokietników. Może mieć to znaczenie w sytuacji, gdy chcemy ustawić większą liczbę krzeseł przy stole. Na krzesła na płozach z podłokietnikami decydujemy się więc często, szukając pojedynczego krzesła do biurka lub krzesła, które będzie pełniło funkcję fotela.

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.