Filtry

DYWANY ZEBRA

5 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany zebra

Świat natury nieustannie dostarcza inspiracji projektantom wnętrz, mody i różnego rodzaju designerom. Zwierzęce motywy, w tej czy innej postaci pojawiają się na otaczających nas przedmiotach. Wyjątkiem nie są tu dywany, a jednym z najpopularniejszych przykładów takich zwierzęcych printów są dywany zebra. W nowych kolekcjach mieszkaniowych tekstyliów znajdziemy dywany zebra w przeróżnych formach i kształtach. Obok klasycznych, prostokątnych dywanów w czarno-białą zebrę, producenci oferują również kolorowe wersje tego wzoru. Bestsellerem ostatnich lat są również dywany zebra o nieregularnym kształcie, imitującym naturalną skórę tego zwierzęcia. Mimo kształtu zbliżonego do naturalnego są to oczywiście ekologiczne wersje skóry z zebry, wykonane z syntetycznych włókien.

Dywany w zebrę – do jakich wnętrz pasują?

Dywan w zebrę możemy wykorzystać w naszych wnętrzach na wiele sposobów. Ten wzór w klasycznym czarno-białym wydaniu będzie idealnie wpisywał się w minimalistyczne, nowoczesne aranżacje. Dywany zebra możemy więc wykorzystać we wnętrzach skandynawskich czy loftowych. W nowoczesnym wnętrzu możemy wykorzystać nie tylko klasyczny czarno-biały dywan w zebrę. Jeśli chcemy ożywić nasze wnętrze, możemy postawić na dywan w zebrę w abstrakcyjnym, kolorowym wydaniu.

Zwierzęce printy jak zebra czy równie popularna panterka będa się świetnie czuły także w bardziej ozdobnych aranżacjach. Po dywany w zebrę możemy śmiało sięgnąć, urządzając na przykład pełen przepychu salon w stylu glamour. Możemy w nim wykorzystać zarówno klasyczny, prostokątny dywan w zebrę, jak i tak modne ostatnio dywany imitujące naturalną skórę zebry.

Idealnym miejscem dla zwierzęcych printów są oczywiście również wnętrza w stylu etno. Takie pełne ciepła i egzotyki wnętrze będzie idealnym tłem dla dywanu z motywem zebry. Szczególnie jeśli chcemy stworzyć aranżację inspirowaną klimatami afrykańskimi. Jako dodatki do takiego dywanu możemy wybrać drewniane maski lub figurki inspirowane ludową sztuką afrykańską.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.