Current Image

Filtry

DYWANY OKRĄGŁE DLA DZIECKA

16 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Dywan okrągły dla dziecka

Wybierając dywan dla dziecka, poza popularnymi modelami prostokątnymi, możemy wziąć pod uwagę również dywany okrągłe. Dywan w takim kształcie sprawdzi się idealnie w pomieszczeniach zbliżonych kształtem do kwadratu. Decydując się na dywan okrągły dla dziecka, warto także o pamiętać o związanych z tym kształtem zasadach aranżacyjnych. Taki dywan będzie się najlepiej prezentował w towarzystwie innych okrągłych lub owalnych elementów. Dodatkami do okrągłego dywanu dla dziecka mogą być więc okrągłe poduszki dekoracyjne, lustro w okrągłej ramie itd. Duże znaczenie ma również długość runa okrągłego dywanu dla dziecka. Włochate dywany shaggy mogą utrudniać raczkowanie, stawianie pierwszych kroków czy zabawę klockami, puzzlami itp. Zdecydowanie bardziej praktycznym rozwiązaniem będzie więc okrągły dywan dla dziecka z krótkim włosiem. Na okrągły dywan shaggy możemy pozwolić sobie w przypadku pokoju nastolatka, w którym dywan przestaje pełnić funkcję miejsca do zabawy, a staje się raczej dekoracją.

Jeśli chodzi o materiał, to najlepszym rozwiązaniem będzie okrągły dywan dla dziecka z wysokiej jakości syntetycznych włókien. Są one nie tylko hipoalergiczne, ale również bardzo łatwo utrzymać je w czystości.

Dywan okrągły dla dziewczynki

Okrągłe dywany dla dziewczynek to przede wszystkim modele ozdobione bajkowymi postaciami czy zwierzętami. W ofercie sklepu Komfortu znajdują się jednak również dywany okrągłe dla dziewczynek ozdobione uniwersalnymi wzorami jak gwiazdki, kokardki czy serca.

Dywan okrągły dla chłopca

Wśród dywanów okrągłych dla małych chłopców dominują modele w klasycznej kolorystyce niebieskiej i szarej. Można wśród nich znaleźć dywany ozdobione bohaterami ulubionych bajek, jak i bardziej uniwersalne wzory. Wśród nieco starszych chłopców bardzo dużą popularnością cieszy się okrągły dywan z motywem piłki nożnej. Taki okrągły dywan dla chłopca będzie idealną ozdobą pokoju każdego małego fana piłki nożnej. Jeśli dywan w pokoju chłopca będzie pełnił również rolę maty do zabaw, to możemy także pomyśleć o modelu z motywem ulic miasta.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.