Filtry

CHODNIKI DO PRZEDPOKOJU ANTYPOŚLIZGOWE

46 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Bezpieczne i funkcjonalne chodniki do przedpokoju antypoślizgowe

Przedpokój to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Pełni on wiele różnych funkcji: użytkową, komunikacyjną i reprezentacyjną, ponieważ to w nim wita się gości. Często jest to wnętrze długie, wąskie i pozbawione okien, dlatego tak trudne do urządzenia. Jednym ze sposobów na ciekawą aranżację przedpokoju, który powinien być jak najbardziej funkcjonalny, jest wprowadzenie do niego chodnika.

Chodnik do przedpokoju to dodatek, który ociepli wnętrze i nada mu przytulnego, domowego charakteru. Należy jednak pamiętać, aby wybierając chodnik do wiatrołapu skupić się przede wszystkim na jego funkcjonalności. Chodnik do przedpokoju ma chronić podłogę przed zniszczeniem, która w tym miejscu jest narażona na kontakt z wodą, śniegiem, piaskiem i błotem, a także na uszkodzenia np. od obcasów. Z tego powodu powinno się zwracać szczególną uwagę na to, z jakich materiałów jest wykonany chodnik antypoślizgowy do przedpokoju. Najlepiej sprawdzi się polipropylen i poliamid, bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne i z krótkim włosiem – przez to bardzo łatwy w utrzymaniu czystości.

Kolejna kwestia to bezpieczeństwo. Wybierając chodniki antypoślizgowe do przedpokoju, pokryte od spodu specjalną warstwą o dobrej przyczepności, ściśle przylegającą do podłogi, wyeliminujesz ryzyko poślizgu. Chodniki do przedpokoju antypoślizgowe doskonale sprawdzą się, jeśli z pomieszczeń korzystają dzieci i osoby starsze o ograniczonej sprawności. Co ważne, nie musisz obawiać się, że wybierając bezpieczny i funkcjonalny chodnik antypoślizgowy, nie zadowoli on Cię pod względem wizualnym. Antypoślizgowe chodniki są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów, w której z pewnością znajdziesz odpowiedni model.

Wybierz chodnik do przedpokoju antypoślizgowy z oferty sklepu Komfort

Zapoznaj się z bogatą ofertą chodników do przedpokoju antypoślizgowych dostępnych w sklepie Komfort! Chodnik antypoślizgowy do pokoju to produkt uniwersalny: zapewnia bezpieczeństwo oraz zdobi wnętrze. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kolorów: od jasnych i stonowanych, które rozjaśnią przedpokój, do ciemnych chodników, idealnych do rozłożenia przed wejściem do garażu czy kotłowni. W asortymencie dostępne są także chodniki w wielu ciekawych wzorach (motywy boho, marokańskiej koniczyny i inne), dzięki czemu są doskonałym dodatkiem do wnętrz urządzonych w konkretnej stylistyce. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór chodników wykonanych z materiałów takich jak polietylen, poliester i poliamid, które odpowiadają za odporność na uszkodzenia i zabrudzenia, przez co są najlepszym wyborem do takiej przestrzeni jak przedpokój.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.