Filtry

BRODZIKI 90X90

186 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Brodziki 90x90

Brodziki 90x90 cm to jeden z najpopularniejszych, standardowych rozmiarów. Statystycznie to właśnie po brodziki o szerokości 90 cm sięgamy najczęściej, urządzając łazienki w naszych domach i mieszkaniach. Nic więc dziwnego, że brodziki 90x90 cm dostępne są w przeróżnych kształtach, stylach, a nawet kolorach. Praktycznie każdy liczący się na rynku producent armatury łazienkowej posiada w swojej ofercie brodziki 90x90cm. Brodziki prysznicowe w tym rozmiarze znajdziemy więc w katalogach takich marek jak Cersanit, Sanplast, Deante, Omnires, Roca, Koło czy Besco. Są to zarówno brodziki 90x90 niskie, jak i modele o wysokich ściankach. Jeśli szukacie brodzika o szerokości 90 cm, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami dostępnymi w tej kategorii.

Brodzik prysznicowy 90x90 – jaki kształt i materiał wybrać?

Brodziki 90x90 cm to w ofercie sklepu internetowego Komfort niemal 200 różnych modeli. Jak spośród tak dużej liczby wzorów wybrać brodzik prysznicowy o szerokości 90cm idealny do naszej łazienki? W pierwszej kolejności musimy zdecydować się kształt brodzika 90x90 cm. Jeśli urządzamy niewielką łazienkę i szczególnie zależy nam na oszczędności miejsca, możemy wybrać narożny brodzik 90 x 90 cm półokrągły lub prostokątny. Takie modele pozwalają w optymalny sposób wykorzystać powierzchnię w narożniku łazienki, a dzięki ich ergonomicznemu kształtowi możemy zaoszczędzić odrobinę dodatkowej wolnej przestrzeni.

W przypadku nieco bardziej przestronnych łazienek decydujemy się często na brodziki 90x90 kwadratowe. Oferują one zdecydowanie większy komfort w trakcie codziennego użytkowania niż modele półokrągłe czy pięciokątne. Kwadratowy brodzik 90x90 cm możemy zamontować zarówno centralnie, jak i w narożniku pomieszczenia.

Duże znaczenie ma również materiał brodzika. Największą popularnością cały czas cieszą się akrylowe brodziki 90x90. Materiał ten jest trwały, miły w dotyku i łatwy w pielęgnacji. Coraz częściej decydujemy się jednak również na brodziki 90 cm konglomeratowe czy wykonane z nowoczesnych kompozytów.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.