Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

Jodełka w salonie

Produkty w tym stylu

-15
deska podłogowa, szczotkowana, faza 4-stronna

294,00 zł/m2

346,99 zł/m2

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 346,99 zł

wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia

12% taniej

Podłoga z montażem - od projektu aż po montaż

Jodełka w salonie

Jodełka to słuszny wybór do salonu w stylu eleganckim. Ręka w górę – kto staje po stronie tego ponadczasowego ułożenia, które już od wejścia emanuje paryskim szykiem i urokiem? Trzeba przyznać, że podłoga drewniana dębowa w kolorze marzipan i ułożeniu jodełkowym sprawia, że czujemy się jakoś inaczej – chodzimy inaczej, siadamy inaczej, nawet mówimy inaczej. To właśnie efekt paryskiego szyku, który potrafi rozkochać w sobie od pierwszego wejrzenia. A na jego czele stoi salon z drewnianą podłogą w jodełkę.

Dębowa jodełka w salonie

Podłoga drewniana dębowa w kolorze marzipan i ułożeniu w jodełkę tworzy ciekawy, zygzakowaty i symetryczny wzór strzały, który pozwala na spójne dla oka zaaranżowanie przestrzeni. Tak elegancka podłoga do salonu w stylu francuskim nie potrzebuje efektownych i ozdobnych dywanów, ponieważ sama w sobie stanowi elegancką i wyrafinowaną dekorację. To estetyka na wysokim poziomie, która trzyma się z daleka od krzykliwym barw i ekscentrycznych form. Wysokiej jakości podłoga drewniana dąb marzipan to inwestycja na długie lata, która nigdy nie wychodzi z mody. Matowa deska w rozbielonym kolorze beżu i miejscowym przyciemnieniu prezentuje się naturalnie oraz subtelnie, a ponadto pozwala wyeksponować wysokogatunkowe tkaniny oraz antyczne, jak i designerskie meble. Salon z jasną drewnianą podłogą rozjaśnia wnętrze i optycznie powiększa przestrzeń. Dlatego jest to doskonała alternatywa zarówno do dużego pomieszczenia, jak również małego salonu.

Jak zaaranżować jodełkę w salonie?

Rodowód jodełki jest tak bogaty i efektowny, że warto zgłębić początek jej historii i zainspirować się stylem prosto z Wersalu. W salonie w stylu francuskim podłoga dębowa w kolorze marzipan i ułożeniu jodełkowym jest punktem wyjścia. Właściwie to wyjścia, wejścia, jest po prostu wszystkim. To ona nadaje kierunek aranżacji zachowanej w paryskim szyku, który uwielbia duże okna, naturalne światło, nieskazitelną biel ściany, lustro w lśniącej ramie, misterne sztukaterie na suficie i kominku, eleganckie meble, głębokie odcienie aksamitu inspirowane barwami kamieni szlachetnych. Oprócz beżowej czy też granatowej kanapy w salonie w stylu klasycznym francuskim, mile widziane są także marmurowe elementy w białym kolorze z szarym użyleniem. Najważniejsze, aby nie przeciążyć salonu z drewnianą podłogą w jodełkę. Dużo lepiej trzymać się zasady „mniej znaczy więcej”. Lekkości nadają tutaj meble na smukłych i cienkich nóżkach, które wręcz lewitują w powietrzu eksponując elegancję i szyk podłogi drewnianej dąb marzipan .

Udostępnij inspirację