Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Duża szafa w pokoju dziennym

Produkty w tym stylu

Szafa uchylna 1-drzwiowa, 89,5x205,5x89,5

719,00 zł/szt

Brak informacji
Produkt ze zdjęcia
Szafa uchylna 2-drzwiowa, 100x205,5x56

609,00 zł/szt

Brak informacji
Produkt ze zdjęcia
-13
KLA;KL

19,97 zł/szt

36,99 zł/szt

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22,97 zł

Chwilowo niedostępny online
Produkt ze zdjęcia
panel, AC5, 8 mm, struktura drewna, bielony

59,99 zł/m2

Brak informacji

12% taniej

Podłoga z montażem - od projektu aż po montaż

Duża szafa w pokoju dziennym

Pokój dzienny jest pomieszczeniem, o którego wystrój dbamy najbardziej. To miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi, a także wnętrze, w którym możemy się zrelaksować. Gromadzimy w nim wiele rzeczy, w związku z tym systemy do przechowywania są tu niezbędne. Jeśli nasz salon posiada mały metraż to nie zabierajmy cennego miejsca. Zrezygnujmy z różnego rodzaju komód oraz szafek, na rzecz jednej dużej funkcjonalnej szafy. Zapełniając nią wnękę wzdłuż ściany nie zabierzemy przestrzeni użytkowej. Nie zawsze chcemy eksponować gromadzone przez nas rzeczy i to właśnie duża narożna szafa pozwoli nam na ich ukrycie.

Aranżacja wnętrza

Urządzając pokój dzienny powinniśmy zadbać o stylistykę wnętrza. W naszej aranżacji wykorzystaliśmy jasne barwy oraz różne tonacje drewna. Sprawdzają się w małym pomieszczeniu, ponieważ powiększają przestrzeń, stwarzają poczucie lekkości, a jednocześnie dają poczucie harmonii. Stonowany biały kolor wypełnia salon światłem i dodaje świeżości. Chłodna tonacja szarej podłogi z wyraźnie zarysowanymi słojami została ocieplona naturalnym kolorem drewna na bokach zakończeń szafy oraz jej cokołach. Kolorystycznie dopasowane fronty szafy do białych ścian sprawiają, że wnętrze zachowuje spójność i równowagę. Pojedyncze lustro umieszczone na drzwiach dodaje delikatności oraz optycznie powiększa pomieszczenie. Dzięki temu mebel nie przytłoczył wnętrza. Najniżej w szafie znalazły się szuflady, które zapewniają wygodny dostęp do różnych rzeczy. Wyżej zastosowaliśmy drążki do zawieszania wieszaków. W tym miejscu na dole i na górze zamontowaliśmy półki, dzięki którym uzyskaliśmy więcej miejsca do przechowywania. Na samej górze postawiliśmy również na półki, aby umieścić rzeczy o dużych gabarytach lub tych, których używa się stosunkowo rzadko.

Duża szafa to uniwersalny mebel, który spotykamy w wielu miejscach naszego domu, a nawet w pokoju dziennym. Pozwala na segregowanie różnych rzeczy, zapewnia wygodę i funkcjonalność, a także stanowi estetyczne uzupełnienie wnętrza.

Udostępnij inspirację