Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Pastele na podłodze – jaki dywan do salonu?

Pastele na podłodze – które dywany do salonu a które do innych wnętrz?

Obecnie w sezonie jesienno-zimowym królują naturalne kolory i wzory nawiązujące do natury. Coraz częściej szukamy harmonii z otaczającym nas światem. Tęsknimy i dążymy do życia w rytmie slow. Dlatego tak lubimy uspokajające pastele. Jaki dywan wybrać do salonu, a jaki do innych wnętrz?


W modzie są wciąż naturalne kolory. Cenimy wszystko, co może nam dać namiastkę przyrody we wnętrzu. Dywany mogą się stać naturalnym tłem dla wyeksponowania mebli lub bardziej charakterystycznym elementem wystroju. Obok dominujących naturalnych kolorów, takich, jak szarości, beże, taupe, jak również odcieni niebieskości i złotych akcentów, coraz częściej we wzornictwie pojawiają się kolory pastelowego różu i pastelowej mięty. Pastele są niezwykle trendy, te gładkie, jak i te dekoracyjne z wzorami. Trend pojawia się także w dywanach dziecięcych, w wesołych, typowo dziecięcych wzorach i właśnie w kolorystyce pastelowej. Dywany pastelowe o prostych deseniach dają niesamowity zastrzyk dobrej energii. Tchną one do wnętrz powiew świeżości, naturalny wdzięk i sprawdzają się nie tylko w stonowanych, łagodnych zestawieniach, ale i odważniejszych pomysłach na zasadzie kontrastów. Wciąż lubiane są wzory geometryczne, natomiast projektanci zamieniają je w łagodną, falującą kreskę oraz nakładające się i przenikające wzory 3D. To wszystko sprawia, że wnętrze z takim dywanem jawi się jako kraina łagodności i wycisza nasze zmysły, pozwala odpocząć i ukoić nerwy.

I tak jednokolorowe różowe lub miętowe, ale z ciekawym melanżem tone to tone, miękkie, bardzo gęsto tkane dywany typu shaggy o długim pięciocentymetrowym runie, będą idealne zarówno do salonu, jak i sypialni. Dodadzą niezwykłej elegancji i ożywią pomieszczenia. Runo dywanów typu shaggy jest gęste i długo zachowuje swoją puszystość. Miękkie i miłe w dotyku włosie jest ucztą dla zmysłów, a wnętrze sypialni czy salonu uczyni przytulnym i przyjaznym.

POWIĄZANE PRODUKTY

dywan, 160x230, nowoczesny, geometryczny, srebrny

849,00 zł/szt

Produkt ze zdjęcia
dywan, 120x170, shaggy, gładki, pastelowy

399,00 zł/szt

Dostępny w różnych kolorach
Produkt ze zdjęcia
dywan, 160x230, shaggy, gładki, pastelowy

699,00 zł/szt

Dostępny w różnych kolorach
Produkt ze zdjęcia
dywan, 120x160, shaggy, gładki, pastelowy

399,00 zł/szt