zestaw wannowy podtynkowy deante arnika titanium nac_d9qa
Nr kat. 100414121

opis produktu
Komplet podtynkowy Arnika to nowoczesny projekt w intrygującym wykończeniu titanium. Jednouchwytowa bateria natryskowa charakteryzuje się prostą, wygodną dźwignią. Mechaniczny przełącznik natrysku umożliwia przełączenie źródła wody między wylewką a słuchawką prysznicową nawet przy małym ciśnieniu. Składana wylewka to bardzo funkcjonalny produkt. Podczas kąpieli, po napełnieniu wanny wodą, należy złożyć ją równolegle do ściany, zyskując tym samym komfort kąpieli. Słuchawka prysznicowa z wężem umocowana jest na eleganckim drążku. Uchwyt słuchawki można przesuwać do dowolnej pozycji. Słuchawka prysznicowa posiada 3 funkcje strumienia: strumień deszczowy, hydromasaż i mieszany oraz system anti-calc, ułatwiający czyszczenie jej z osadu i kamienia. Geometryczne kształty kolekcji inspirowanej duńską ideą szczęścia pod hasłem hygge, pozwolą użytkownikom na stworzenie harmonijnych, współczesnych aranżacji, gwarantujących relaksujące chwile w zaciszu domowej łazienki.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Titanium |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Typ produktu: | Zestaw wannowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | NAC_D9QA |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 48 X 34 X 19,5 CM |
| Waga brutto: | 3.670 kg |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Komplet podtynkowy Arnika to nowoczesny projekt w intrygującym wykończeniu titanium. Jednouchwytowa bateria natryskowa charakteryzuje się prostą, wygodną dźwignią. Mechaniczny przełącznik natrysku umożliwia przełączenie źródła wody między wylewką a słuchawką prysznicową nawet przy małym ciśnieniu. Składana wylewka to bardzo funkcjonalny produkt. Podczas kąpieli, po napełnieniu wanny wodą, należy złożyć ją równolegle do ściany, zyskując tym samym komfort kąpieli. Słuchawka prysznicowa z wężem umocowana jest na eleganckim drążku. Uchwyt słuchawki można przesuwać do dowolnej pozycji. Słuchawka prysznicowa posiada 3 funkcje strumienia: strumień deszczowy, hydromasaż i mieszany oraz system anti-calc, ułatwiający czyszczenie jej z osadu i kamienia. Geometryczne kształty kolekcji inspirowanej duńską ideą szczęścia pod hasłem hygge, pozwolą użytkownikom na stworzenie harmonijnych, współczesnych aranżacji, gwarantujących relaksujące chwile w zaciszu domowej łazienki.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Titanium |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Typ produktu: | Zestaw wannowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | NAC_D9QA |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 48 X 34 X 19,5 CM |
| Waga brutto: | 3.670 kg |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw wannowy podtynkowy deante arnika titanium nac_d9qa
Nr kat. 100414121
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Komplet podtynkowy Arnika to nowoczesny projekt w intrygującym wykończeniu titanium. Jednouchwytowa bateria natryskowa charakteryzuje się prostą, wygodną dźwignią. Mechaniczny przełącznik natrysku umożliwia przełączenie źródła wody między wylewką a słuchawką prysznicową nawet przy małym ciśnieniu. Składana wylewka to bardzo funkcjonalny produkt. Podczas kąpieli, po napełnieniu wanny wodą, należy złożyć ją równolegle do ściany, zyskując tym samym komfort kąpieli. Słuchawka prysznicowa z wężem umocowana jest na eleganckim drążku. Uchwyt słuchawki można przesuwać do dowolnej pozycji. Słuchawka prysznicowa posiada 3 funkcje strumienia: strumień deszczowy, hydromasaż i mieszany oraz system anti-calc, ułatwiający czyszczenie jej z osadu i kamienia. Geometryczne kształty kolekcji inspirowanej duńską ideą szczęścia pod hasłem hygge, pozwolą użytkownikom na stworzenie harmonijnych, współczesnych aranżacji, gwarantujących relaksujące chwile w zaciszu domowej łazienki.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Titanium |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Typ produktu: | Zestaw wannowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | NAC_D9QA |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 48 X 34 X 19,5 CM |
| Waga brutto: | 3.670 kg |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


