zestaw podtynkowy mechaniczny wc cersanit abis przycisk chrom
Nr kat. 100420515


opis produktu
Stelaż podtynkowy do WC, do zabudowy suchej. Wytrzymały, wąski stelaż, o szerokości tylko 41 cm. Gwarantuje długoletnie i bezproblemowe użytkowanie. Cechy: • spłukiwanie mechaniczne • możliwość regulacji siły wyrzutu wody na zaworze spustowym • rama wykonana z profili 40 x 40 mm, ze stali malowanej proszkowo • hamulec w stopie stelaża • kolano odpływowe z możliwością ustawienia na bok i do dołu z 4 stopniową regulacją głębokości • malowane, obrotowe stopy stelaża z 4 pozycjami montażu • regulowany system mocowania do ściany • cichy zawór napełniający z plastikową końcówką przyłączeniową • higieniczny FRESH SYSTEM w zestawie • montaż przycisku spłukującego od frontu • możliwość podłączenia wody do zbiornika w 2 punktach z góry: prawo góra, lewo góra •
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Zestawy podtynkowe |
|---|---|
| Marka: | Komfort |
| Długość: | 19 cm |
| Kolekcja: | abis |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Regulacja spłukiwania: | 3/5l |
| Wysokość miski: | 36 cm |
| Głębokość miski: | 52 cm |
| Zakres wysokości stelaża: | 117 cm |
| Szerokość stelaża: | 42 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Dostawca: | Komfort |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Półkołnierzowa |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Kształt deski WC: | Owalny |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Stelaż podtynkowy do WC, do zabudowy suchej. Wytrzymały, wąski stelaż, o szerokości tylko 41 cm. Gwarantuje długoletnie i bezproblemowe użytkowanie. Cechy: • spłukiwanie mechaniczne • możliwość regulacji siły wyrzutu wody na zaworze spustowym • rama wykonana z profili 40 x 40 mm, ze stali malowanej proszkowo • hamulec w stopie stelaża • kolano odpływowe z możliwością ustawienia na bok i do dołu z 4 stopniową regulacją głębokości • malowane, obrotowe stopy stelaża z 4 pozycjami montażu • regulowany system mocowania do ściany • cichy zawór napełniający z plastikową końcówką przyłączeniową • higieniczny FRESH SYSTEM w zestawie • montaż przycisku spłukującego od frontu • możliwość podłączenia wody do zbiornika w 2 punktach z góry: prawo góra, lewo góra •
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Zestawy podtynkowe |
|---|---|
| Marka: | Komfort |
| Długość: | 19 cm |
| Kolekcja: | abis |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Regulacja spłukiwania: | 3/5l |
| Wysokość miski: | 36 cm |
| Głębokość miski: | 52 cm |
| Zakres wysokości stelaża: | 117 cm |
| Szerokość stelaża: | 42 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Dostawca: | Komfort |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Półkołnierzowa |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Kształt deski WC: | Owalny |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw podtynkowy mechaniczny wc cersanit abis przycisk chrom
Nr kat. 100420515
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Stelaż podtynkowy do WC, do zabudowy suchej. Wytrzymały, wąski stelaż, o szerokości tylko 41 cm. Gwarantuje długoletnie i bezproblemowe użytkowanie. Cechy: • spłukiwanie mechaniczne • możliwość regulacji siły wyrzutu wody na zaworze spustowym • rama wykonana z profili 40 x 40 mm, ze stali malowanej proszkowo • hamulec w stopie stelaża • kolano odpływowe z możliwością ustawienia na bok i do dołu z 4 stopniową regulacją głębokości • malowane, obrotowe stopy stelaża z 4 pozycjami montażu • regulowany system mocowania do ściany • cichy zawór napełniający z plastikową końcówką przyłączeniową • higieniczny FRESH SYSTEM w zestawie • montaż przycisku spłukującego od frontu • możliwość podłączenia wody do zbiornika w 2 punktach z góry: prawo góra, lewo góra •
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Zestawy podtynkowe |
|---|---|
| Marka: | Komfort |
| Długość: | 19 cm |
| Kolekcja: | abis |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Regulacja spłukiwania: | 3/5l |
| Wysokość miski: | 36 cm |
| Głębokość miski: | 52 cm |
| Zakres wysokości stelaża: | 117 cm |
| Szerokość stelaża: | 42 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Dostawca: | Komfort |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Półkołnierzowa |
| Kształt: | Umywalki owalne |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Kształt deski WC: | Owalny |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


