zestaw mebli ogrodowych rosario graphite coolgrey
Nr kat. 100462192


opis produktu
Zestaw mebli ogrodowych Rosario graphite coolgrey to eleganckie i ponadczasowe rozwiązanie dla dwóch osób, który zapewnia przytulną strefę relaksu na balkonie, tarasie, a także w ogrodzie. Powyższy komplet w kolorze grafitu uzupełniają szare poduszki na siedziskach. Podwyższone oparcie oraz podłokietniki służą wygodzie użytkowania foteli z kolekcji Rosario (szer. 62 cm, głęb. 60 cm, wys. 89 cm). Wykonane z polipropylenu, zapewniają naturalny wygląd za sprawą plecionki imitującej rattanowy splot. Komplet dopełnia kwadratowy stolik kawowy (dł. 59 cm, szer. 59 cm, wys. 43 cm). Dwuosobowy zestaw mebli ogrodowych Rosario dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestaw ogrodowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Meble jadalniane |
| Materiał konstrukcji: | Z tworzywa sztucznego |
| Konstrukcja siedziska: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor mebla: | Graphite Coolgrey |
| Zawartość zestawu: | 2 krzesła, stół |
| Kolor: | Grafitowe |
| Dostawca: | Keter |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 59 cm |
| Szerokość blatu: | 59 cm |
| Materiał blatu: | Tworzywo sztuczne |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 59 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
| Głębokość: | 59 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Keter Poland Sp.z o.o. AL.JEROZOLIMSKIE 212A 02-486 WARSZAWA POLSKA michal.smereczynski@keter.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Zestaw mebli ogrodowych Rosario graphite coolgrey to eleganckie i ponadczasowe rozwiązanie dla dwóch osób, który zapewnia przytulną strefę relaksu na balkonie, tarasie, a także w ogrodzie. Powyższy komplet w kolorze grafitu uzupełniają szare poduszki na siedziskach. Podwyższone oparcie oraz podłokietniki służą wygodzie użytkowania foteli z kolekcji Rosario (szer. 62 cm, głęb. 60 cm, wys. 89 cm). Wykonane z polipropylenu, zapewniają naturalny wygląd za sprawą plecionki imitującej rattanowy splot. Komplet dopełnia kwadratowy stolik kawowy (dł. 59 cm, szer. 59 cm, wys. 43 cm). Dwuosobowy zestaw mebli ogrodowych Rosario dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestaw ogrodowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Meble jadalniane |
| Materiał konstrukcji: | Z tworzywa sztucznego |
| Konstrukcja siedziska: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor mebla: | Graphite Coolgrey |
| Zawartość zestawu: | 2 krzesła, stół |
| Kolor: | Grafitowe |
| Dostawca: | Keter |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 59 cm |
| Szerokość blatu: | 59 cm |
| Materiał blatu: | Tworzywo sztuczne |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 59 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
| Głębokość: | 59 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Keter Poland Sp.z o.o. AL.JEROZOLIMSKIE 212A 02-486 WARSZAWA POLSKA michal.smereczynski@keter.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw mebli ogrodowych rosario graphite coolgrey
Nr kat. 100462192
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Zestaw mebli ogrodowych Rosario graphite coolgrey to eleganckie i ponadczasowe rozwiązanie dla dwóch osób, który zapewnia przytulną strefę relaksu na balkonie, tarasie, a także w ogrodzie. Powyższy komplet w kolorze grafitu uzupełniają szare poduszki na siedziskach. Podwyższone oparcie oraz podłokietniki służą wygodzie użytkowania foteli z kolekcji Rosario (szer. 62 cm, głęb. 60 cm, wys. 89 cm). Wykonane z polipropylenu, zapewniają naturalny wygląd za sprawą plecionki imitującej rattanowy splot. Komplet dopełnia kwadratowy stolik kawowy (dł. 59 cm, szer. 59 cm, wys. 43 cm). Dwuosobowy zestaw mebli ogrodowych Rosario dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestaw ogrodowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Meble jadalniane |
| Materiał konstrukcji: | Z tworzywa sztucznego |
| Konstrukcja siedziska: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor mebla: | Graphite Coolgrey |
| Zawartość zestawu: | 2 krzesła, stół |
| Kolor: | Grafitowe |
| Dostawca: | Keter |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 59 cm |
| Szerokość blatu: | 59 cm |
| Materiał blatu: | Tworzywo sztuczne |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 59 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
| Głębokość: | 59 cm |
| Montaż: | Częściowo wymagające montażu |
Keter Poland Sp.z o.o. AL.JEROZOLIMSKIE 212A 02-486 WARSZAWA POLSKA michal.smereczynski@keter.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


