wieszak łazienkowy na ręcznik laveo miri złoty połysk alm_g15s
Nr kat. 100415785
opis produktu
Wieszak łazienkowy na ręcznik Laveo Miri złoty połysk alm_g15s to czteroelementowy wieszak łazienkowy z charakterystycznym uchwytem, który sprawdzi się zawieszony na relingu, prysznicu oraz drzwiach. Powyższe akcesoria łazienkowe złote producenta Laveo wyróżniają się elegancką kolorystyką, która tworzy idealny kompromis w połączeniu z minimalistyczną formą. Model o połyskującym wykończeniu powierzchni wykonany został ze stali, dzięki czemu zapewnia trwałość, wytrzymałość i odporność na szkodliwe działanie czynników mechanicznych. Wymiary prezentowanego wieszaka łazienkowego Laveo wynoszą 32,5 cm szerokości, 4 cm głębokości oraz 17 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria stawiane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal |
| Kolekcja: | Miri |
| Dostawca: | Laveo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Wysokość: | 17 cm |
| Szerokość: | 32.5 cm |
| Głębokość: | 4 cm |
| Symbol producenta: | ALM_G15S |
| Waga brutto: | 0.590 kg |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wieszak łazienkowy na ręcznik Laveo Miri złoty połysk alm_g15s to czteroelementowy wieszak łazienkowy z charakterystycznym uchwytem, który sprawdzi się zawieszony na relingu, prysznicu oraz drzwiach. Powyższe akcesoria łazienkowe złote producenta Laveo wyróżniają się elegancką kolorystyką, która tworzy idealny kompromis w połączeniu z minimalistyczną formą. Model o połyskującym wykończeniu powierzchni wykonany został ze stali, dzięki czemu zapewnia trwałość, wytrzymałość i odporność na szkodliwe działanie czynników mechanicznych. Wymiary prezentowanego wieszaka łazienkowego Laveo wynoszą 32,5 cm szerokości, 4 cm głębokości oraz 17 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria stawiane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal |
| Kolekcja: | Miri |
| Dostawca: | Laveo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Wysokość: | 17 cm |
| Szerokość: | 32.5 cm |
| Głębokość: | 4 cm |
| Symbol producenta: | ALM_G15S |
| Waga brutto: | 0.590 kg |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wieszak łazienkowy na ręcznik laveo miri złoty połysk alm_g15s
Nr kat. 100415785
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




