szczotka wc mocowana omnires modern project nikiel szczotkowany mp60620ni
Nr kat. 100379009
opis produktu
Praktyczna Szczotka Wc Omnires Modern jest nieodłącznym elementem wyposażenia łazienki, który umożliwia utrzymanie toalety w czystości i porządku. To rodzaj szczotki toaletowej wiszącej, mocowanej do ściany. Jej pojemnik ma zaokrąglony kształt o podstawie koła i dostępny jest w barwie mrożonego szkła. Uchwyt oraz rączka szczotki wykończone są w srebrnym kolorze i zostały wykonane z mosiądzu, który jest trwały i wytrzymały. Charakteryzuje się odpornością na korozję, trudno ulega uszkodzeniom mechanicznym i jest łatwy w czyszczeniu. Wymiary szczotki wynoszą - wysokość 34 cm, szerokość 14 cm i głębokość 12 cm. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Modern Project |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Wysokość: | 34 cm |
| Szerokość: | 14 cm |
| Głębokość: | 12 cm |
| Symbol producenta: | MP60620NI |
| Waga brutto: | 0.800 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Praktyczna Szczotka Wc Omnires Modern jest nieodłącznym elementem wyposażenia łazienki, który umożliwia utrzymanie toalety w czystości i porządku. To rodzaj szczotki toaletowej wiszącej, mocowanej do ściany. Jej pojemnik ma zaokrąglony kształt o podstawie koła i dostępny jest w barwie mrożonego szkła. Uchwyt oraz rączka szczotki wykończone są w srebrnym kolorze i zostały wykonane z mosiądzu, który jest trwały i wytrzymały. Charakteryzuje się odpornością na korozję, trudno ulega uszkodzeniom mechanicznym i jest łatwy w czyszczeniu. Wymiary szczotki wynoszą - wysokość 34 cm, szerokość 14 cm i głębokość 12 cm. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Modern Project |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Wysokość: | 34 cm |
| Szerokość: | 14 cm |
| Głębokość: | 12 cm |
| Symbol producenta: | MP60620NI |
| Waga brutto: | 0.800 kg |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szczotka wc mocowana omnires modern project nikiel szczotkowany mp60620ni
Nr kat. 100379009
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




