szafka rtv selene 09 biały połysk
Nr kat. 100188465

opis produktu
SZAFKA RTV SELENE 09 BIAŁY POŁYSK to połączenie estetycznego wyglądu z funkcjonalność. Biały kolor i błyszczące fronty doskonale wpisują sie w najnowsze trendy wnętrzarskie, dlatego jeżeli chcesz mieć modne wnętrze to właśnie ten mebel powinieneś wybrać. Pojemne szafki i duża szuflada pomieści wiele potrzebnych rzeczy. Mebel posiada półkę będąca idealnym miejscem na dekoder lub inne sprzęty. Fronty są wykonane z płyty MDF, natomiast korpus z płyty laminowanej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Selene - biały połysk |
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały połysk |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 165 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały mat |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
SZAFKA RTV SELENE 09 BIAŁY POŁYSK to połączenie estetycznego wyglądu z funkcjonalność. Biały kolor i błyszczące fronty doskonale wpisują sie w najnowsze trendy wnętrzarskie, dlatego jeżeli chcesz mieć modne wnętrze to właśnie ten mebel powinieneś wybrać. Pojemne szafki i duża szuflada pomieści wiele potrzebnych rzeczy. Mebel posiada półkę będąca idealnym miejscem na dekoder lub inne sprzęty. Fronty są wykonane z płyty MDF, natomiast korpus z płyty laminowanej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Selene - biały połysk |
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały połysk |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 165 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały mat |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka rtv selene 09 biały połysk
Nr kat. 100188465
1 szt.
1 szt.
opis produktu
SZAFKA RTV SELENE 09 BIAŁY POŁYSK to połączenie estetycznego wyglądu z funkcjonalność. Biały kolor i błyszczące fronty doskonale wpisują sie w najnowsze trendy wnętrzarskie, dlatego jeżeli chcesz mieć modne wnętrze to właśnie ten mebel powinieneś wybrać. Pojemne szafki i duża szuflada pomieści wiele potrzebnych rzeczy. Mebel posiada półkę będąca idealnym miejscem na dekoder lub inne sprzęty. Fronty są wykonane z płyty MDF, natomiast korpus z płyty laminowanej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka RTV |
|---|---|
| System meblowy: | Selene - biały połysk |
| Rodzaj RTV: | Stojące z półką |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały połysk |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 165 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały mat |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


