szafka nocna amber 2s kaszmir
Nr kat. 100599590
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Topeshop |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 48 cm |
| Głębokość: | 37 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafka nocna |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Rodzaj szafki nocnej: | Szafki nocne |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Topeshop |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 48 cm |
| Głębokość: | 37 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka nocna amber 2s kaszmir
Nr kat. 100599590
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









