szafa uchylna lens 4d 60 kaszmir
Nr kat. 100615258
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Lens |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 6 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Ilość drzwi: | 4 |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 1.8 cm |
| Głębokość: | 41.6 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir / dąb cremona |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Lens |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 6 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Ilość drzwi: | 4 |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 1.8 cm |
| Głębokość: | 41.6 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir / dąb cremona |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa uchylna lens 4d 60 kaszmir
Nr kat. 100615258
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




