szafa uchylna haga 1sz kaszmir
Nr kat. 100599676
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 6 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Ilość drzwi: | 3 |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 238 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 6 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Ilość drzwi: | 3 |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 238 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa uchylna haga 1sz kaszmir
Nr kat. 100599676
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie















