szafa uchylna basic 3d dąb sonoma
Nr kat. 100552125
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Basic |
| Kolor: | Drewniane bielone |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Liczba półek zamkniętych: | 5 szt |
| Ilość drzwi: | 3 |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 179 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Basic |
| Kolor: | Drewniane bielone |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Liczba półek zamkniętych: | 5 szt |
| Ilość drzwi: | 3 |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 179 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa uchylna basic 3d dąb sonoma
Nr kat. 100552125
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




