szafa nelly 4d grafit / lamela artisan
Nr kat. 100342223
opis produktu

Szafy
Meble
Szafy nowoczesne
Szafy do sypialni
Szafy do garderoby
Nelly
Szafy uchylne
Szafy 4 drzwiowe
Szafy loftowe
Meble do sypialni
Meble do garderoby
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
4
Do sypialni
Szafy grafitowe
Do garderoby
Do sypialni
Szafy w stylu glamour
Nowoczesny
Uchylne
Do garderoby
Loftowy
Grafitowe
Nelly
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Nelly |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 10 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 4 |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 5 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 206 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość: | 51 cm |
| Kolor frontu: | Grafit / lamela artisan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Grafit |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Szafy
Meble
Szafy nowoczesne
Szafy do sypialni
Szafy do garderoby
Nelly
Szafy uchylne
Szafy 4 drzwiowe
Szafy loftowe
Meble do sypialni
Meble do garderoby
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
4
Do sypialni
Szafy grafitowe
Do garderoby
Do sypialni
Szafy w stylu glamour
Nowoczesny
Uchylne
Do garderoby
Loftowy
Grafitowe
Nelly
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Nelly |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 10 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 4 |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 5 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 206 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość: | 51 cm |
| Kolor frontu: | Grafit / lamela artisan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Grafit |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa nelly 4d grafit / lamela artisan
Nr kat. 100342223
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







