szafa nelly 3d kaszmir / lamela czarna / lustro
Nr kat. 100552973
opis produktu
Szafa Nelly 3D kaszmir / lamela czarna / lustro to wyrafinowany mebel o nowoczesnym, loftowym charakterze, który łączy stonowaną kolorystykę z wyrazistym detalem dekoracyjnym w postaci pionowych czarnych lameli oraz praktycznym lustrem umieszczonym na froncie. Kaszmirowa bryła wprowadza do wnętrza spokój i harmonię, natomiast kontrastowe akcenty nadają całości zdecydowanego, współczesnego wyrazu. Trzydrzwiowa konstrukcja kryje funkcjonalnie zaplanowane wnętrze z dziesięcioma zamkniętymi półkami oraz dwiema szufladami, które ułatwiają uporządkowanie odzieży, dodatków i elementów codziennego użytku. Szuflady osadzone są na prowadnicach rolkowych, a uchwyty z tworzywa sztucznego zostały dyskretnie dopasowane do stylistyki frontów, zachowując spójność formy. Korpus oraz fronty wykonano z płyty laminowanej o grubości 16 mm, co zapewnia stabilność i estetyczne wykończenie powierzchni. Wymiary szafy wynoszą 155 cm szerokości, 200 cm wysokości oraz 51 cm głębokości, dzięki czemu mebel dobrze sprawdzi się w sypialni, garderobie, przedpokoju lub pokoju dziecięcym, oferując dużą pojemność przy zachowaniu wizualnej lekkości. Zastosowane lustro optycznie powiększa przestrzeń i zwiększa funkcjonalność mebla w codziennym użytkowaniu. Szafa Nelly 3D kaszmir / lamela czarna / lustro doskonale wpisuje się w aranżacje nowoczesne i loftowe, a także we wnętrza, w których istotne są geometryczne podziały, subtelna elegancja oraz dopracowane detale.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Nelly |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Tak |
| Liczba półek zamkniętych: | 10 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 3 |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 155 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość: | 51 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir / lamela czarna |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafa Nelly 3D kaszmir / lamela czarna / lustro to wyrafinowany mebel o nowoczesnym, loftowym charakterze, który łączy stonowaną kolorystykę z wyrazistym detalem dekoracyjnym w postaci pionowych czarnych lameli oraz praktycznym lustrem umieszczonym na froncie. Kaszmirowa bryła wprowadza do wnętrza spokój i harmonię, natomiast kontrastowe akcenty nadają całości zdecydowanego, współczesnego wyrazu. Trzydrzwiowa konstrukcja kryje funkcjonalnie zaplanowane wnętrze z dziesięcioma zamkniętymi półkami oraz dwiema szufladami, które ułatwiają uporządkowanie odzieży, dodatków i elementów codziennego użytku. Szuflady osadzone są na prowadnicach rolkowych, a uchwyty z tworzywa sztucznego zostały dyskretnie dopasowane do stylistyki frontów, zachowując spójność formy. Korpus oraz fronty wykonano z płyty laminowanej o grubości 16 mm, co zapewnia stabilność i estetyczne wykończenie powierzchni. Wymiary szafy wynoszą 155 cm szerokości, 200 cm wysokości oraz 51 cm głębokości, dzięki czemu mebel dobrze sprawdzi się w sypialni, garderobie, przedpokoju lub pokoju dziecięcym, oferując dużą pojemność przy zachowaniu wizualnej lekkości. Zastosowane lustro optycznie powiększa przestrzeń i zwiększa funkcjonalność mebla w codziennym użytkowaniu. Szafa Nelly 3D kaszmir / lamela czarna / lustro doskonale wpisuje się w aranżacje nowoczesne i loftowe, a także we wnętrza, w których istotne są geometryczne podziały, subtelna elegancja oraz dopracowane detale.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Nelly |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Tak |
| Liczba półek zamkniętych: | 10 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 3 |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 155 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość: | 51 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir / lamela czarna |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa nelly 3d kaszmir / lamela czarna / lustro
Nr kat. 100552973
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






