stopnica morenci graphite steptread mat 29,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100280717






opis produktu
Płytką podłogową, która umożliwi wykończenie schodów jest STOPNICA MORENCI GRAPHITE STEPTREAD MAT 29,8X59,8 CERSANIT. Jej krawędź posiada ryfle, które zwiększają bezpieczeństwo stanowiąc zabezpieczenie przed poślizgnięciem. STOPNICA MORENCI GRAPHITE STEPTREAD MAT 29,8X59,8 CERSANIT ma prostokątny kształt. Doskonale naśladuje wzór kamienia. Jej powierzchnia jest strukturalna i matowa. Została wykończona w grafitowej barwie. Charakteryzują ją właściwości mrozoodporne. Jest płytką trwałą i wytrzymałą. Łatwo utrzymasz ją w czystości. STOPNICA MORENCI GRAPHITE STEPTREAD MAT 29,8X59,8 CERSANIT posiada wymiary – długość 59.8 m i szerokość 29.8 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stopnica |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Morenci |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu
Płytką podłogową, która umożliwi wykończenie schodów jest STOPNICA MORENCI GRAPHITE STEPTREAD MAT 29,8X59,8 CERSANIT. Jej krawędź posiada ryfle, które zwiększają bezpieczeństwo stanowiąc zabezpieczenie przed poślizgnięciem. STOPNICA MORENCI GRAPHITE STEPTREAD MAT 29,8X59,8 CERSANIT ma prostokątny kształt. Doskonale naśladuje wzór kamienia. Jej powierzchnia jest strukturalna i matowa. Została wykończona w grafitowej barwie. Charakteryzują ją właściwości mrozoodporne. Jest płytką trwałą i wytrzymałą. Łatwo utrzymasz ją w czystości. STOPNICA MORENCI GRAPHITE STEPTREAD MAT 29,8X59,8 CERSANIT posiada wymiary – długość 59.8 m i szerokość 29.8 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stopnica |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Morenci |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stopnica morenci graphite steptread mat 29,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100280717
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Płytką podłogową, która umożliwi wykończenie schodów jest STOPNICA MORENCI GRAPHITE STEPTREAD MAT 29,8X59,8 CERSANIT. Jej krawędź posiada ryfle, które zwiększają bezpieczeństwo stanowiąc zabezpieczenie przed poślizgnięciem. STOPNICA MORENCI GRAPHITE STEPTREAD MAT 29,8X59,8 CERSANIT ma prostokątny kształt. Doskonale naśladuje wzór kamienia. Jej powierzchnia jest strukturalna i matowa. Została wykończona w grafitowej barwie. Charakteryzują ją właściwości mrozoodporne. Jest płytką trwałą i wytrzymałą. Łatwo utrzymasz ją w czystości. STOPNICA MORENCI GRAPHITE STEPTREAD MAT 29,8X59,8 CERSANIT posiada wymiary – długość 59.8 m i szerokość 29.8 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stopnica |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.430 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Morenci |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 3 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieNiezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


