stół rozkładany sendi 100(140) biały
Nr kat. 100562076
opis produktu
Stół rozkładany Sendi 100(140) biały to propozycja, której kolor oraz forma zapewnia ponadczasowy styl oraz wszechstronność aranżacji. Prezentowany stół do jadalni, kuchni oraz salonu przybiera uniwersalny odcień bieli, który rozjaśnia przestrzeń, a także wpisuje się w rozmaite kompozycje kolorystyczne. Model w okrągłym kształcie zapewnia łagodną i estetyczną linię. Oferowany stół rozkładany Sendi sprawdzi się w rozmaitych aranżacjach – między innymi nowoczesnych, klasycznych i skandynawskich. Kolekcja wykonana z płyty MDF laminowanej posiada gładką i łatwą w pielęgnacji powierzchnię o wysokiej odporności mechanicznej. Nie ulegając uderzeniom, zarysowaniom ani odbarwieniom, pozwala zachować nieskazitelny wygląd powierzchni przez długie lata użytkowania. Funkcjonalny stół rozkładany mierzy 100 cm średnicy oraz 76.3 cm wysokości. Po rozłożeniu jego szerokość sięga 140 cm. Oferowany model zapewnia komfort i wygodę użytkowania maksymalnie sześciu osobom. Produkt dostępny jest także w odcieniu naturalnego drewna.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Szerokość blatu: | 100 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 140 cm |
| Materiał stelażu: | MDF laminowany |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | BIA |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Prowadnice: | Synchroniczne |
| Bestseller: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 76.3 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Nowość: | Tak |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stół rozkładany Sendi 100(140) biały to propozycja, której kolor oraz forma zapewnia ponadczasowy styl oraz wszechstronność aranżacji. Prezentowany stół do jadalni, kuchni oraz salonu przybiera uniwersalny odcień bieli, który rozjaśnia przestrzeń, a także wpisuje się w rozmaite kompozycje kolorystyczne. Model w okrągłym kształcie zapewnia łagodną i estetyczną linię. Oferowany stół rozkładany Sendi sprawdzi się w rozmaitych aranżacjach – między innymi nowoczesnych, klasycznych i skandynawskich. Kolekcja wykonana z płyty MDF laminowanej posiada gładką i łatwą w pielęgnacji powierzchnię o wysokiej odporności mechanicznej. Nie ulegając uderzeniom, zarysowaniom ani odbarwieniom, pozwala zachować nieskazitelny wygląd powierzchni przez długie lata użytkowania. Funkcjonalny stół rozkładany mierzy 100 cm średnicy oraz 76.3 cm wysokości. Po rozłożeniu jego szerokość sięga 140 cm. Oferowany model zapewnia komfort i wygodę użytkowania maksymalnie sześciu osobom. Produkt dostępny jest także w odcieniu naturalnego drewna.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Okrągły |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Szerokość blatu: | 100 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 140 cm |
| Materiał stelażu: | MDF laminowany |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | BIA |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Prowadnice: | Synchroniczne |
| Bestseller: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 76.3 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Nowość: | Tak |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany sendi 100(140) biały
Nr kat. 100562076
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






