stół rozkładany massive 3 160(250)x90 fornir dąb naturalny
Nr kat. 100621964
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Stelaż |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 10 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 250 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb Naturalny / brązowy |
| Kolor stelażu: | Dąb naturalny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 77 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Stelaż |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 10 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 250 cm |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb Naturalny / brązowy |
| Kolor stelażu: | Dąb naturalny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 77 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany massive 3 160(250)x90 fornir dąb naturalny
Nr kat. 100621964
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie
























