stół rozkładany fryderyk 160(200)x80 biały stelaż lite drewno
Nr kat. 100621255
opis produktu
Stół rozkładany Fryderyk 160(200)x80 biały stelaż lite drewno to funkcjonalny model zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu w jadalni, kuchni lub salonie, gdzie ważna jest możliwość elastycznego dopasowania przestrzeni do liczby osób. Blat w białym kolorze wykonany z płyty laminowanej nadaje wnętrzu jasny, uporządkowany charakter i łatwo komponuje się z różnymi stylami aranżacyjnymi, od klasycznych po bardziej współczesne. Konstrukcja oparta na stabilnych nogach również wykonanych z płyty laminowanej zapewnia trwałość oraz wygodę użytkowania na co dzień. Funkcja rozkładania pozwala zwiększyć długość blatu z 80 cm do 160 cm, dzięki czemu stół sprawdza się zarówno w kompaktowej formie, jak i podczas spotkań w większym gronie, oferując miejsce dla maksymalnie 4 osób. Wysokość 76 cm zapewnia komfortowe warunki użytkowania przy posiłkach, pracy lub spotkaniach przy stole. Model dobrze odnajduje się w aranżacjach klasycznych, gdzie liczy się jasna kolorystyka, praktyczność i ponadczasowa forma.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: |
|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Klasyczny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 160 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stół rozkładany Fryderyk 160(200)x80 biały stelaż lite drewno to funkcjonalny model zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu w jadalni, kuchni lub salonie, gdzie ważna jest możliwość elastycznego dopasowania przestrzeni do liczby osób. Blat w białym kolorze wykonany z płyty laminowanej nadaje wnętrzu jasny, uporządkowany charakter i łatwo komponuje się z różnymi stylami aranżacyjnymi, od klasycznych po bardziej współczesne. Konstrukcja oparta na stabilnych nogach również wykonanych z płyty laminowanej zapewnia trwałość oraz wygodę użytkowania na co dzień. Funkcja rozkładania pozwala zwiększyć długość blatu z 80 cm do 160 cm, dzięki czemu stół sprawdza się zarówno w kompaktowej formie, jak i podczas spotkań w większym gronie, oferując miejsce dla maksymalnie 4 osób. Wysokość 76 cm zapewnia komfortowe warunki użytkowania przy posiłkach, pracy lub spotkaniach przy stole. Model dobrze odnajduje się w aranżacjach klasycznych, gdzie liczy się jasna kolorystyka, praktyczność i ponadczasowa forma.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: |
|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Klasyczny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 80 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 160 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół rozkładany fryderyk 160(200)x80 biały stelaż lite drewno
Nr kat. 100621255
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







