stojak łazienkowy na papier ze szczotką wc omnires modern project nikiel szczotkowany mp60810ni
Nr kat. 100454424
opis produktu
Stylowy Stojak Łazienkowy Na Papier Ze Szczotką Wc Omnires Modern Project Nikiel Szczotkowany Mp60810ni jest praktycznym dodatkiem do łazienki, model jest 2-funkcyjny, składa się z uchwytu na papier oraz szczotki WC umieszczonej w zamkniętym, cylindrycznym pojemniku, gwarantując utrzymanie porządku i higieny. Stojak wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej wyróżnia się eleganckim wykończeniem w kolorze szczotkowanego niklu, które nadaje wnętrzu nowoczesny, subtelny akcent, wysokość produktu 63.5 cm zapewnia wygodę użytkowania, a nowoczesny design idealnie wpisuje się we współczesne aranżacje łazienkowe.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria stawiane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | Modern Project |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Antracyt |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Szerokość: | 25.8 cm |
| Symbol producenta: | MP60810NI |
| Waga brutto: | 5 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie szczotkowane |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stylowy Stojak Łazienkowy Na Papier Ze Szczotką Wc Omnires Modern Project Nikiel Szczotkowany Mp60810ni jest praktycznym dodatkiem do łazienki, model jest 2-funkcyjny, składa się z uchwytu na papier oraz szczotki WC umieszczonej w zamkniętym, cylindrycznym pojemniku, gwarantując utrzymanie porządku i higieny. Stojak wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej wyróżnia się eleganckim wykończeniem w kolorze szczotkowanego niklu, które nadaje wnętrzu nowoczesny, subtelny akcent, wysokość produktu 63.5 cm zapewnia wygodę użytkowania, a nowoczesny design idealnie wpisuje się we współczesne aranżacje łazienkowe.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria stawiane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolekcja: | Modern Project |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Antracyt |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Szerokość: | 25.8 cm |
| Symbol producenta: | MP60810NI |
| Waga brutto: | 5 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie szczotkowane |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stojak łazienkowy na papier ze szczotką wc omnires modern project nikiel szczotkowany mp60810ni
Nr kat. 100454424
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



