regał tips 2d1s dąb sonoma
Nr kat. 100208930
![[2PAC] REG TIPS 2D1S DĄB SON](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_ARR%26docId%3D005056B605791EEAB3B0E108AACDAEE0%26compId%3D100208930_regal-tips-2d1s-dab-sonoma_arr.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Wysoki regał to doskonały sposób na przechowywanie wielu rzeczy w Twoim wnętrzu. Półka posłuży do eksponowania rodzinnych pamiątek, natomiast szuflada i dwie zamykane szafki są bardzo pojemne i z łatwością zmieścisz tam swoje dokumenty lub przybory biurowe. REGAŁ TIPS 2D1S DĄB SONOMA doskonale będzie się komponował wraz z innymi meblami w kolorze dąb sonoma we wnętrzach o minimalistycznej stylistyce. Mebel wykonany jest z płyty laminowanej co zapewnia stabilność regału. Produkt wymaga samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał półotwarty |
|---|---|
| System meblowy: | Tips |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[2PAC] REG TIPS 2D1S DĄB SON](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_ARR%26docId%3D005056B605791EEAB3B0E108AACDAEE0%26compId%3D100208930_regal-tips-2d1s-dab-sonoma_arr.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Wysoki regał to doskonały sposób na przechowywanie wielu rzeczy w Twoim wnętrzu. Półka posłuży do eksponowania rodzinnych pamiątek, natomiast szuflada i dwie zamykane szafki są bardzo pojemne i z łatwością zmieścisz tam swoje dokumenty lub przybory biurowe. REGAŁ TIPS 2D1S DĄB SONOMA doskonale będzie się komponował wraz z innymi meblami w kolorze dąb sonoma we wnętrzach o minimalistycznej stylistyce. Mebel wykonany jest z płyty laminowanej co zapewnia stabilność regału. Produkt wymaga samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał półotwarty |
|---|---|
| System meblowy: | Tips |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
regał tips 2d1s dąb sonoma
Nr kat. 100208930
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Wysoki regał to doskonały sposób na przechowywanie wielu rzeczy w Twoim wnętrzu. Półka posłuży do eksponowania rodzinnych pamiątek, natomiast szuflada i dwie zamykane szafki są bardzo pojemne i z łatwością zmieścisz tam swoje dokumenty lub przybory biurowe. REGAŁ TIPS 2D1S DĄB SONOMA doskonale będzie się komponował wraz z innymi meblami w kolorze dąb sonoma we wnętrzach o minimalistycznej stylistyce. Mebel wykonany jest z płyty laminowanej co zapewnia stabilność regału. Produkt wymaga samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał półotwarty |
|---|---|
| System meblowy: | Tips |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Liczba półek otwartych: | 1 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


