regał tips 1s dąb sonoma
Nr kat. 100208932
![[1PAC] REG TIPS 1S DĄB SON](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EEAB3B0DE6C39FB6EE0%26compId%3D100208932_regal-tips-1s-dab-sonoma_img.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Jeśli szukasz pojemnego mebla do salonu czy biura to REGAŁ OTWARTY TIPS 1S DĄB SONOMA jest świetną propozycją dla Ciebie. Otwarte półki zapewnią dużo miejsca do przechowywania fotografii lub dekoracji. Laminowana płyta meblowa z której wykonany jest regał sprawia, że konstrukcja jest stabilna i zapewnia bezpieczeństwo w przechowywaniu ciężkich książek. Dodatkowa szuflada przyda się do przechowywania drobnych gadżetów. Mebel wymaga samodzielnego zmontowania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał półotwarty |
|---|---|
| System meblowy: | Tips |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Liczba półek otwartych: | 5 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[1PAC] REG TIPS 1S DĄB SON](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EEAB3B0DE6C39FB6EE0%26compId%3D100208932_regal-tips-1s-dab-sonoma_img.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Jeśli szukasz pojemnego mebla do salonu czy biura to REGAŁ OTWARTY TIPS 1S DĄB SONOMA jest świetną propozycją dla Ciebie. Otwarte półki zapewnią dużo miejsca do przechowywania fotografii lub dekoracji. Laminowana płyta meblowa z której wykonany jest regał sprawia, że konstrukcja jest stabilna i zapewnia bezpieczeństwo w przechowywaniu ciężkich książek. Dodatkowa szuflada przyda się do przechowywania drobnych gadżetów. Mebel wymaga samodzielnego zmontowania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał półotwarty |
|---|---|
| System meblowy: | Tips |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Liczba półek otwartych: | 5 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
regał tips 1s dąb sonoma
Nr kat. 100208932
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Jeśli szukasz pojemnego mebla do salonu czy biura to REGAŁ OTWARTY TIPS 1S DĄB SONOMA jest świetną propozycją dla Ciebie. Otwarte półki zapewnią dużo miejsca do przechowywania fotografii lub dekoracji. Laminowana płyta meblowa z której wykonany jest regał sprawia, że konstrukcja jest stabilna i zapewnia bezpieczeństwo w przechowywaniu ciężkich książek. Dodatkowa szuflada przyda się do przechowywania drobnych gadżetów. Mebel wymaga samodzielnego zmontowania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Regał półotwarty |
|---|---|
| System meblowy: | Tips |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Liczba półek otwartych: | 5 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


