panel ścienny spc modee slab 4.0 wall wms 502s monreale ivory 2800x1175 mm
Nr kat. 100545098
opis produktu
Modee slab 4.0 wall wms 502s monreale ivory to wysokiej jakości rozwiązanie do kuchni, łazienki, pozostałych pomieszczeń domowych oraz komercyjnych. Panel ścienny z kompozytu mineralnego charakteryzuje się niezawodną wodoodpornością, a ponadto nie ulega uszkodzeniom wskutek uderzeń. Łatwy w pielęgnacji produkt do zadań specjalnych jest trzy razy lżejszy od tradycyjnej płytki ceramicznej, a ponadto sprawdzi się w montażu na istniejących już okładzinach ściennych bez konieczności kucia, wiercenia i związanego z remontem bałaganu. Propozycja Modee mocowana jest w systemie pióro-wpust z użyciem kleju, zapewniając możliwość samodzielnej metamorfozy wnętrza nawet w jeden dzień. Panel ścienny imitujący marmur utrzymany jest w naturalnym odcieniu beżu, a jego powierzchnię wzbogaca prążkowana struktura. Wymiary powyższej płyty mineralnej wynoszą 280 cm długości oraz 117,5 cm szerokości.
Szczegóły Produktu
| Pomieszczenie: |
|
|---|---|
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Kolor: | Kremowy |
| Grubość: | 4 mm |
| Wzór: | Marmur |
| Kolekcja: | MODEE |
| Styl: | Kamień |
| Fazowanie: | pióro-wpust |
| Gwarancja (w latach): | 12 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | B-s2,d0 |
| Min % mater. poch. z recykling: | 100.000 |
| Zastosowanie: | domowe |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Długość: | 2.80 m |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.290 |
| Dostawca: | Modee |
| Szerokość: | 1175 mm |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Stripes |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Modee slab 4.0 wall wms 502s monreale ivory to wysokiej jakości rozwiązanie do kuchni, łazienki, pozostałych pomieszczeń domowych oraz komercyjnych. Panel ścienny z kompozytu mineralnego charakteryzuje się niezawodną wodoodpornością, a ponadto nie ulega uszkodzeniom wskutek uderzeń. Łatwy w pielęgnacji produkt do zadań specjalnych jest trzy razy lżejszy od tradycyjnej płytki ceramicznej, a ponadto sprawdzi się w montażu na istniejących już okładzinach ściennych bez konieczności kucia, wiercenia i związanego z remontem bałaganu. Propozycja Modee mocowana jest w systemie pióro-wpust z użyciem kleju, zapewniając możliwość samodzielnej metamorfozy wnętrza nawet w jeden dzień. Panel ścienny imitujący marmur utrzymany jest w naturalnym odcieniu beżu, a jego powierzchnię wzbogaca prążkowana struktura. Wymiary powyższej płyty mineralnej wynoszą 280 cm długości oraz 117,5 cm szerokości.
Szczegóły Produktu
| Pomieszczenie: |
|
|---|---|
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Kolor: | Kremowy |
| Grubość: | 4 mm |
| Wzór: | Marmur |
| Kolekcja: | MODEE |
| Styl: | Kamień |
| Fazowanie: | pióro-wpust |
| Gwarancja (w latach): | 12 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | B-s2,d0 |
| Min % mater. poch. z recykling: | 100.000 |
| Zastosowanie: | domowe |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Długość: | 2.80 m |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.290 |
| Dostawca: | Modee |
| Szerokość: | 1175 mm |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Stripes |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny spc modee slab 4.0 wall wms 502s monreale ivory 2800x1175 mm
Nr kat. 100545098
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o






