miska wc wisząca senti torino z deską wolnoopadającą biały mat
Nr kat. 100607492
opis produktu
Miska Wc Wisząca Senti Torino Z Deską Wolnoopadającą Biały Mat to propozycja, która doskonale łączy nowoczesną estetykę z praktycznymi rozwiązaniami. Owalna, bezkołnierzowa toaleta wykonana z ceramiki sanitarnej, w eleganckim wykończeniu biały mat, idealnie komponuje się z minimalistycznymi i nowoczesnymi wnętrzami łazienek. Zastosowany innowacyjny system spłukiwania wirowego skutecznie i równomiernie oczyszcza całą powierzchnię miski, wspierając oszczędność wody oraz wysoki standard higieny. Zestaw uzupełnia wolnoopadająca deska sedesowa z funkcją szybkiego demontażu, wykonana z wytrzymałego duroplastu, odpornego na przebarwienia oraz uszkodzenia mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Senti |
| Kolekcja: | torino |
| Kod producenta: | KOM-001-02 |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 36 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 48 cm |
| Kształt deski WC: | Owalny |
| Materiał: | Ceramika |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Miska Wc Wisząca Senti Torino Z Deską Wolnoopadającą Biały Mat to propozycja, która doskonale łączy nowoczesną estetykę z praktycznymi rozwiązaniami. Owalna, bezkołnierzowa toaleta wykonana z ceramiki sanitarnej, w eleganckim wykończeniu biały mat, idealnie komponuje się z minimalistycznymi i nowoczesnymi wnętrzami łazienek. Zastosowany innowacyjny system spłukiwania wirowego skutecznie i równomiernie oczyszcza całą powierzchnię miski, wspierając oszczędność wody oraz wysoki standard higieny. Zestaw uzupełnia wolnoopadająca deska sedesowa z funkcją szybkiego demontażu, wykonana z wytrzymałego duroplastu, odpornego na przebarwienia oraz uszkodzenia mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Senti |
| Kolekcja: | torino |
| Kod producenta: | KOM-001-02 |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 36 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 48 cm |
| Kształt deski WC: | Owalny |
| Materiał: | Ceramika |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
miska wc wisząca senti torino z deską wolnoopadającą biały mat
Nr kat. 100607492
Zobacz inne z kolekcji






