miska wc wisząca omnires ottawa silent power z deską wolnoopadającą biały połysk ottawaspmwbp
Nr kat. 100512091








opis produktu

Długość miski: 49 cm
Szerokość miski: 36,5 cm
Wysokość miski: 40 cm
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | OTTAWA SILENT POWER |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | OTTAWASPMWBP |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Szerokość miski: | 36.50 cm |
| Wysokość miski: | 40 cm |
| Głębokość miski: | 49 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 40 cm |
| Szerokość: | 36.50 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Kolor: | Biały |
| Bestseller: | Tak |
| Kształt deski WC: | Owalny |
| Materiał: | Ceramika |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi








opis produktu

Długość miski: 49 cm
Szerokość miski: 36,5 cm
Wysokość miski: 40 cm
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | OTTAWA SILENT POWER |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | OTTAWASPMWBP |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Szerokość miski: | 36.50 cm |
| Wysokość miski: | 40 cm |
| Głębokość miski: | 49 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 40 cm |
| Szerokość: | 36.50 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Kolor: | Biały |
| Bestseller: | Tak |
| Kształt deski WC: | Owalny |
| Materiał: | Ceramika |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
miska wc wisząca omnires ottawa silent power z deską wolnoopadającą biały połysk ottawaspmwbp
Nr kat. 100512091
Cena katalogowa: 880 zł/szt
Wymiary:
49x37 cm
1 szt.

Cena katalogowa: 880 zł/szt
1 szt

Cena katalogowa: 880 zł/szt
Wymiary:
49x37 cm
1 szt.

Cena katalogowa: 880 zł/szt
1 szt

opis produktu

Długość miski: 49 cm
Szerokość miski: 36,5 cm
Wysokość miski: 40 cm
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Omnires |
| Kolekcja: | OTTAWA SILENT POWER |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | OTTAWASPMWBP |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Szerokość miski: | 36.50 cm |
| Wysokość miski: | 40 cm |
| Głębokość miski: | 49 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Omnires |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 40 cm |
| Szerokość: | 36.50 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Kolor: | Biały |
| Bestseller: | Tak |
| Kształt deski WC: | Owalny |
| Materiał: | Ceramika |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
OMNIRES Sp. z o.o. KATOWICKA 66 05-830 NADARZYN POLSKA biuro@omnires.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


