miska wc wisząca laveo kvadrato cycleon 2.0 bezkołnierzowa z deską wolnoopadającą duroplast vmk_610s
Nr kat. 100550490





opis produktu
Miska WC wisząca Laveo Kvadrato cycleon 2.0 bezkołnierzowa z deską wolnoopadającą duroplast vmk_610s to produkt przeznaczony do lekkiej zabudowy, który pozwala ukryć w ścianie nieestetyczne podłączenia. Prezentowana miska WC prostokątna charakteryzuje się oryginalnym kształtem o wyraźnie zaakcentowanych obrzeżach. Model wykonany z ceramiki posiada uniwersalny odcień bieli. Łatwy w pielęgnacji i odporny na odbarwienia, utrzymuje nieskazitelną czystość powierzchni. Bezkołnierzowa miska z wirowym systemem spłukiwania występuje w komplecie z deską WC. Produkt wykonany z duroplastu został wzbogacony o system szybkiego i łatwego wypięcia, a także wolnego opadania, służąc codziennej wygodzie użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Laveo |
| Kolekcja: | Kvadrato 2.0 |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | VMK_610S |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Laveo |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Prostokątny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 32.50 cm |
| Szerokość: | 34 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Kolor: | Biały |
| Kształt deski WC: | Prostokątny |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu
Miska WC wisząca Laveo Kvadrato cycleon 2.0 bezkołnierzowa z deską wolnoopadającą duroplast vmk_610s to produkt przeznaczony do lekkiej zabudowy, który pozwala ukryć w ścianie nieestetyczne podłączenia. Prezentowana miska WC prostokątna charakteryzuje się oryginalnym kształtem o wyraźnie zaakcentowanych obrzeżach. Model wykonany z ceramiki posiada uniwersalny odcień bieli. Łatwy w pielęgnacji i odporny na odbarwienia, utrzymuje nieskazitelną czystość powierzchni. Bezkołnierzowa miska z wirowym systemem spłukiwania występuje w komplecie z deską WC. Produkt wykonany z duroplastu został wzbogacony o system szybkiego i łatwego wypięcia, a także wolnego opadania, służąc codziennej wygodzie użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Laveo |
| Kolekcja: | Kvadrato 2.0 |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | VMK_610S |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Laveo |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Prostokątny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 32.50 cm |
| Szerokość: | 34 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Kolor: | Biały |
| Kształt deski WC: | Prostokątny |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
miska wc wisząca laveo kvadrato cycleon 2.0 bezkołnierzowa z deską wolnoopadającą duroplast vmk_610s
Nr kat. 100550490
Cena katalogowa: 1 050 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 1 050 zł/szt
1 szt

Cena katalogowa: 1 050 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 1 050 zł/szt
1 szt

opis produktu
Miska WC wisząca Laveo Kvadrato cycleon 2.0 bezkołnierzowa z deską wolnoopadającą duroplast vmk_610s to produkt przeznaczony do lekkiej zabudowy, który pozwala ukryć w ścianie nieestetyczne podłączenia. Prezentowana miska WC prostokątna charakteryzuje się oryginalnym kształtem o wyraźnie zaakcentowanych obrzeżach. Model wykonany z ceramiki posiada uniwersalny odcień bieli. Łatwy w pielęgnacji i odporny na odbarwienia, utrzymuje nieskazitelną czystość powierzchni. Bezkołnierzowa miska z wirowym systemem spłukiwania występuje w komplecie z deską WC. Produkt wykonany z duroplastu został wzbogacony o system szybkiego i łatwego wypięcia, a także wolnego opadania, służąc codziennej wygodzie użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Laveo |
| Kolekcja: | Kvadrato 2.0 |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | VMK_610S |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Laveo |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Prostokątny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 32.50 cm |
| Szerokość: | 34 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Kolor: | Biały |
| Kształt deski WC: | Prostokątny |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


