miska wc wisząca laveo desna cycleon 2.0 bezkołnierzowa z deską wolnoopadającą duroplast vmd_610s
Nr kat. 100550489






opis produktu
Miska WC wisząca Laveo Desna cycleon 2.0 bezkołnierzowa z deską wolnoopadającą duroplast vmd_610s to wysokiej jakości model przeznaczony do montażu podwieszanego, który zapewnia wizualną lekkość oraz wolną przestrzeń przypodłogową. Ceramiczna miska WC posiada owalny kształt oraz nieskazitelny odcień bieli. Model z wirowym systemem spłukiwania zapewnia wygodę użytkowania oraz oszczędność wody. Wymiary prezentowanego modelu sięgają 36 cm szerokości, 33 cm wysokości oraz 49 cm głębokości. Miska bezkołnierzowa Laveo występuje w komplecie z deską WC wykonaną z duroplastu. Antybakteryjny materiał pozwala utrzymać wysoki poziom czystości. Produkt wyróżnia się funkcją wolnego opadania oraz łatwego wypięcia.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Laveo |
| Kolekcja: | Desna 2.0 |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | VMD_610S |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Laveo |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 33 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Kolor: | Biały |
| Kształt deski WC: | Owalny |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu
Miska WC wisząca Laveo Desna cycleon 2.0 bezkołnierzowa z deską wolnoopadającą duroplast vmd_610s to wysokiej jakości model przeznaczony do montażu podwieszanego, który zapewnia wizualną lekkość oraz wolną przestrzeń przypodłogową. Ceramiczna miska WC posiada owalny kształt oraz nieskazitelny odcień bieli. Model z wirowym systemem spłukiwania zapewnia wygodę użytkowania oraz oszczędność wody. Wymiary prezentowanego modelu sięgają 36 cm szerokości, 33 cm wysokości oraz 49 cm głębokości. Miska bezkołnierzowa Laveo występuje w komplecie z deską WC wykonaną z duroplastu. Antybakteryjny materiał pozwala utrzymać wysoki poziom czystości. Produkt wyróżnia się funkcją wolnego opadania oraz łatwego wypięcia.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Laveo |
| Kolekcja: | Desna 2.0 |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | VMD_610S |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Laveo |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 33 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Kolor: | Biały |
| Kształt deski WC: | Owalny |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
miska wc wisząca laveo desna cycleon 2.0 bezkołnierzowa z deską wolnoopadającą duroplast vmd_610s
Nr kat. 100550489
Cena katalogowa: 1 050 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 1 050 zł/szt
1 szt

Cena katalogowa: 1 050 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 1 050 zł/szt
1 szt

opis produktu
Miska WC wisząca Laveo Desna cycleon 2.0 bezkołnierzowa z deską wolnoopadającą duroplast vmd_610s to wysokiej jakości model przeznaczony do montażu podwieszanego, który zapewnia wizualną lekkość oraz wolną przestrzeń przypodłogową. Ceramiczna miska WC posiada owalny kształt oraz nieskazitelny odcień bieli. Model z wirowym systemem spłukiwania zapewnia wygodę użytkowania oraz oszczędność wody. Wymiary prezentowanego modelu sięgają 36 cm szerokości, 33 cm wysokości oraz 49 cm głębokości. Miska bezkołnierzowa Laveo występuje w komplecie z deską WC wykonaną z duroplastu. Antybakteryjny materiał pozwala utrzymać wysoki poziom czystości. Produkt wyróżnia się funkcją wolnego opadania oraz łatwego wypięcia.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Miski WC |
|---|---|
| Marka: | Laveo |
| Kolekcja: | Desna 2.0 |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | VMD_610S |
| Gwarancja miski: | 10 a |
| Gwarancja deski: | 2 a |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Wirowy |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | Laveo |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Sposób montażu: | Wiszący |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 33 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Kolor: | Biały |
| Kształt deski WC: | Owalny |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


