krzesło niko 1 201 buk / 134 czarne
Nr kat. 100288441








opis produktu
KRZESŁO NIKO 1 201 BUK / 134 CZARNE to propozycja krzesła do kuchni oraz jadalni. Prezentowany model idealnie sprawdzi się w roli krzesła skandynawskiego, a także w aranżacjach nowoczesnych i eklektycznych. Krzesło drewniane naturalne wykonane zostało z drewna bukowego w ciepłym, jasnym i subtelnym odcieniu. Model posiada kontrastujące siedzisko utrzymane w czarnym kolorze, które wzbogaca charakterystyczny uchwyt w oparciu. Krzesło nowoczesne posiada 42 cm szerokości, 81 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: | Skandynawski |
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość krzeseł w zestawie: | 1 szt |
| Materiał siedziska: | płyta MDF lakierowana |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | 201 Buk |
| Kolor siedziska: | 134 Czarne |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi








opis produktu
KRZESŁO NIKO 1 201 BUK / 134 CZARNE to propozycja krzesła do kuchni oraz jadalni. Prezentowany model idealnie sprawdzi się w roli krzesła skandynawskiego, a także w aranżacjach nowoczesnych i eklektycznych. Krzesło drewniane naturalne wykonane zostało z drewna bukowego w ciepłym, jasnym i subtelnym odcieniu. Model posiada kontrastujące siedzisko utrzymane w czarnym kolorze, które wzbogaca charakterystyczny uchwyt w oparciu. Krzesło nowoczesne posiada 42 cm szerokości, 81 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: | Skandynawski |
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość krzeseł w zestawie: | 1 szt |
| Materiał siedziska: | płyta MDF lakierowana |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | 201 Buk |
| Kolor siedziska: | 134 Czarne |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło niko 1 201 buk / 134 czarne
Nr kat. 100288441
1 szt.
1 szt.
opis produktu
KRZESŁO NIKO 1 201 BUK / 134 CZARNE to propozycja krzesła do kuchni oraz jadalni. Prezentowany model idealnie sprawdzi się w roli krzesła skandynawskiego, a także w aranżacjach nowoczesnych i eklektycznych. Krzesło drewniane naturalne wykonane zostało z drewna bukowego w ciepłym, jasnym i subtelnym odcieniu. Model posiada kontrastujące siedzisko utrzymane w czarnym kolorze, które wzbogaca charakterystyczny uchwyt w oparciu. Krzesło nowoczesne posiada 42 cm szerokości, 81 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: | Skandynawski |
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość krzeseł w zestawie: | 1 szt |
| Materiał siedziska: | płyta MDF lakierowana |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | 201 Buk |
| Kolor siedziska: | 134 Czarne |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Głębokość siedziska: | 40 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Mogą Cię zainteresować
Wybierz inne w tym kolorze
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


