grzejnik łazienkowy 46x80 cm meteor excellent cappuccino grex.mew46.ca
Nr kat. 100575643
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Grzejnik |
|---|---|
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Waga: | 14.50 Kg |
| Kolor: | Beżowy |
| Opcja grzałki elektrycznej: | Tak |
| Moc (75/65/20 °C): | 284 W |
| Wysokość: | 46 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Grzejnik |
|---|---|
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Waga: | 14.50 Kg |
| Kolor: | Beżowy |
| Opcja grzałki elektrycznej: | Tak |
| Moc (75/65/20 °C): | 284 W |
| Wysokość: | 46 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
grzejnik łazienkowy 46x80 cm meteor excellent cappuccino grex.mew46.ca
Nr kat. 100575643



