gres morenci light grey mat 29,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100280714









opis produktu
GRES MORENCI LIGHT GREY MAT 29,8X59,8 CERSANIT jest płytką podłogową o wzorze imitującym kamień. Jej powierzchnia jest strukturalna i matowa. Została wykończona w jasnym szarym kolorze. GRES MORENCI LIGHT GREY MAT 29,8X59,8 CERSANIT nie chłonie wilgoci i wyróżnia się właściwościami mrozoodpornymi. Jest wytrzymały, twardy i posiada odporność na ścieranie oraz zabrudzenia. Bez problemu utrzymasz go w czystości. GRES MORENCI LIGHT GREY MAT 29,8X59,8 CERSANIT to płytka, która ma prostokątny kształt. Jej wymiary wynoszą - długość 59.8 cm i szerokość 29.8 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.250 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Morenci |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Nie |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi









opis produktu
GRES MORENCI LIGHT GREY MAT 29,8X59,8 CERSANIT jest płytką podłogową o wzorze imitującym kamień. Jej powierzchnia jest strukturalna i matowa. Została wykończona w jasnym szarym kolorze. GRES MORENCI LIGHT GREY MAT 29,8X59,8 CERSANIT nie chłonie wilgoci i wyróżnia się właściwościami mrozoodpornymi. Jest wytrzymały, twardy i posiada odporność na ścieranie oraz zabrudzenia. Bez problemu utrzymasz go w czystości. GRES MORENCI LIGHT GREY MAT 29,8X59,8 CERSANIT to płytka, która ma prostokątny kształt. Jej wymiary wynoszą - długość 59.8 cm i szerokość 29.8 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.250 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Morenci |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Nie |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres morenci light grey mat 29,8x59,8 cersanit
Nr kat. 100280714
Cena katalogowa: 119,99 zł/m2
Wpisz powierzchnię:
m2
1,25m21 paczka

Cena katalogowa: 119,99 zł/m2
1,25m21 paczka



Cena katalogowa: 119,99 zł/m2
Wpisz powierzchnię:
m2
1,25m21 paczka

Cena katalogowa: 119,99 zł/m2
1,25m21 paczka



opis produktu
GRES MORENCI LIGHT GREY MAT 29,8X59,8 CERSANIT jest płytką podłogową o wzorze imitującym kamień. Jej powierzchnia jest strukturalna i matowa. Została wykończona w jasnym szarym kolorze. GRES MORENCI LIGHT GREY MAT 29,8X59,8 CERSANIT nie chłonie wilgoci i wyróżnia się właściwościami mrozoodpornymi. Jest wytrzymały, twardy i posiada odporność na ścieranie oraz zabrudzenia. Bez problemu utrzymasz go w czystości. GRES MORENCI LIGHT GREY MAT 29,8X59,8 CERSANIT to płytka, która ma prostokątny kształt. Jej wymiary wynoszą - długość 59.8 cm i szerokość 29.8 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.250 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Morenci |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Nie |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieNiezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


