gres hekla thunder mat rectified 60x120 senti ceramica
Nr kat. 100344279

opis produktu

Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe brązowe
Płytki ścienne brązowe
Imitujące kamień
Imitujące kamień
Imitujące kamień
Brązowe
Brązowe
Hekla
Hekla
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość twarzy: | 13 |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Hekla |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu

Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki
Kolekcje
Płytki podłogowe do kuchni
Płytki ścienne do kuchni
Płytki imitujące kamień
Płytki podłogowe do łazienki
Płytki podłogowe imitujące kamień
Płytki ścienne do łazienki
Płytki ścienne imitujące kamień
Płytki podłogowe do salonu
Płytki ścienne do salonu
Płytki ścienne do przedpokoju
Płytki podłogowe do przedpokoju
Płytki ścienne na korytarz
Płytki podłogowe na korytarz
Płytki podłogowe brązowe
Płytki ścienne brązowe
Imitujące kamień
Imitujące kamień
Imitujące kamień
Brązowe
Brązowe
Hekla
Hekla
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość twarzy: | 13 |
| Poleca Krzysztof Miruć: | TAK |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.440 |
| Dostawca: | Senti Ceramica |
| Kolekcja: | Hekla |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Długość: | 120 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 60 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres hekla thunder mat rectified 60x120 senti ceramica
Nr kat. 100344279
Przeglądaj inne z kolekcji
Niezbędne do montażu




















