gres classic oak brown mat rectified 22,1x89 opoczno
Nr kat. 100123152







opis produktu
Inspirowany naturalnym wyglądem drewna o brązowym kolorze, gres pierwszego gatunku GRES CLASSIC OAK BROWN MAT RECT 22,1X89 OPOCZNO o wymiarach 22,1cm x 89cm stanowi doskonałe uzupełnienie dla różnorodnych aranżacji wnętrza. Sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu, tworząc unikalny charakter z posiadanym wyposażeniem. Antypoślizgowa powierzchnia o klasie R10 posiada matowe wykończenie. Jej wysoka jakość i solidność wykonania przekładają się na wzmocnioną odporność na ścieranie, plamienie i oddziaływanie wilgoci. Mrozoodporne płytki o grubości 8mm zostały poddane procesowi rektyfikacji. Prezentowany model można zamontować na ogrzewaniu podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.970 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Classic Oak |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 89 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 22.1 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 22X89 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi







opis produktu
Inspirowany naturalnym wyglądem drewna o brązowym kolorze, gres pierwszego gatunku GRES CLASSIC OAK BROWN MAT RECT 22,1X89 OPOCZNO o wymiarach 22,1cm x 89cm stanowi doskonałe uzupełnienie dla różnorodnych aranżacji wnętrza. Sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu, tworząc unikalny charakter z posiadanym wyposażeniem. Antypoślizgowa powierzchnia o klasie R10 posiada matowe wykończenie. Jej wysoka jakość i solidność wykonania przekładają się na wzmocnioną odporność na ścieranie, plamienie i oddziaływanie wilgoci. Mrozoodporne płytki o grubości 8mm zostały poddane procesowi rektyfikacji. Prezentowany model można zamontować na ogrzewaniu podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.970 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Classic Oak |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 89 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 22.1 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 22X89 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres classic oak brown mat rectified 22,1x89 opoczno
Nr kat. 100123152
Cena katalogowa: 129,99 zł/m2
Wymiary:
20x90 cm
Wpisz powierzchnię:
m2
0,97m21 paczka

Cena katalogowa: 129,99 zł/m2
0,97m21 paczka



Cena katalogowa: 129,99 zł/m2
Wymiary:
20x90 cm
Wpisz powierzchnię:
m2
0,97m21 paczka

Cena katalogowa: 129,99 zł/m2
0,97m21 paczka



opis produktu
Inspirowany naturalnym wyglądem drewna o brązowym kolorze, gres pierwszego gatunku GRES CLASSIC OAK BROWN MAT RECT 22,1X89 OPOCZNO o wymiarach 22,1cm x 89cm stanowi doskonałe uzupełnienie dla różnorodnych aranżacji wnętrza. Sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu, tworząc unikalny charakter z posiadanym wyposażeniem. Antypoślizgowa powierzchnia o klasie R10 posiada matowe wykończenie. Jej wysoka jakość i solidność wykonania przekładają się na wzmocnioną odporność na ścieranie, plamienie i oddziaływanie wilgoci. Mrozoodporne płytki o grubości 8mm zostały poddane procesowi rektyfikacji. Prezentowany model można zamontować na ogrzewaniu podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.970 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Classic Oak |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 89 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 22.1 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Średnie |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 22X89 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieNiezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


