glazura larchwood lamel maple mat rectified 30x90 baldocer
Nr kat. 100276873


opis produktu

Szerokość: 40 cm; długość: 120 cm
Szerokość: 30 cm; długość: 90 cm
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10.5 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość twarzy: | 1 |
| Dostawca: | BALDOCER |
| Kolekcja: | Larchwood |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 90 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 30 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Lamel |
| Grupa rozmiarowa: | 30x90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu

Szerokość: 40 cm; długość: 120 cm
Szerokość: 30 cm; długość: 90 cm
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10.5 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość twarzy: | 1 |
| Dostawca: | BALDOCER |
| Kolekcja: | Larchwood |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 90 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 30 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Lamel |
| Grupa rozmiarowa: | 30x90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura larchwood lamel maple mat rectified 30x90 baldocer
Nr kat. 100276873
Wymiary:
30x90 cm
Wpisz powierzchnię:
m2
1,08m21 paczka

1,08m21 paczka



Wymiary:
30x90 cm
Wpisz powierzchnię:
m2
1,08m21 paczka

1,08m21 paczka



opis produktu

Szerokość: 40 cm; długość: 120 cm
Szerokość: 30 cm; długość: 90 cm
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10.5 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość twarzy: | 1 |
| Dostawca: | BALDOCER |
| Kolekcja: | Larchwood |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 90 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 30 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Lamel |
| Grupa rozmiarowa: | 30x90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieNiezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


