garderoba haga iv 2sz2w kaszmir
Nr kat. 100599708
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Garderoba |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: | Do przedpokoju |
| Ilość drzwi: | 10 szt |
| Liczba półek zamkniętych: | 20 szt |
| Ilość paczek w zestawie: | 12 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 238 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Nowość: | Tak |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Garderoba |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: | Do przedpokoju |
| Ilość drzwi: | 10 szt |
| Liczba półek zamkniętych: | 20 szt |
| Ilość paczek w zestawie: | 12 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 238 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Nowość: | Tak |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
garderoba haga iv 2sz2w kaszmir
Nr kat. 100599708
Przeglądaj inne z kolekcji













