fotel milano 1s castel 93 popielaty stelaż orzech
Nr kat. 100622008
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel |
|---|---|
| Kolor: | Szare |
| Dostawca: | Halmar |
| Kolor stelażu: | Drewniany ciemny |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Castel 93 Popielate |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Szerokość: | 65 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Głębokość: | 77 cm |
| Głębokość siedziska: | 50 cm |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel |
|---|---|
| Kolor: | Szare |
| Dostawca: | Halmar |
| Kolor stelażu: | Drewniany ciemny |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Castel 93 Popielate |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Szerokość: | 65 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Głębokość: | 77 cm |
| Głębokość siedziska: | 50 cm |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Ilość paczek: | 1 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel milano 1s castel 93 popielaty stelaż orzech
Nr kat. 100622008
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



