dywan tradycyjny polonia baron burgund 2 66x100 cm
Nr kat. 100164815



opis produktu
W małym pokoju, ciepło i rodzinny klimat nada tracycyjne wzornictwo dywanu Baron Burgund Baron Burgund to wełniany prostokąt w soczystym czerwonym kolorze. Jego wymiary to 1,5m 0,8cm. Waga zaś wynosi 2500g. Należy pamiętać, żę wełniany dywan będzie nas cieszył swoją urodą jeżeli zapewnimy mu odpowiednią pielęgnację. Delikatne włókna dywanu Baron Burgund wymagają niekiedy profesjonalnego czyszczenia.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | dostawa-dywany |
|---|---|
| Styl: |
|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Bordowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2800 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 66x100 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
W małym pokoju, ciepło i rodzinny klimat nada tracycyjne wzornictwo dywanu Baron Burgund Baron Burgund to wełniany prostokąt w soczystym czerwonym kolorze. Jego wymiary to 1,5m 0,8cm. Waga zaś wynosi 2500g. Należy pamiętać, żę wełniany dywan będzie nas cieszył swoją urodą jeżeli zapewnimy mu odpowiednią pielęgnację. Delikatne włókna dywanu Baron Burgund wymagają niekiedy profesjonalnego czyszczenia.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | dostawa-dywany |
|---|---|
| Styl: |
|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Bordowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2800 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 66x100 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny polonia baron burgund 2 66x100 cm
Nr kat. 100164815
1 szt.

1 szt



1 szt.

1 szt



opis produktu
W małym pokoju, ciepło i rodzinny klimat nada tracycyjne wzornictwo dywanu Baron Burgund Baron Burgund to wełniany prostokąt w soczystym czerwonym kolorze. Jego wymiary to 1,5m 0,8cm. Waga zaś wynosi 2500g. Należy pamiętać, żę wełniany dywan będzie nas cieszył swoją urodą jeżeli zapewnimy mu odpowiednią pielęgnację. Delikatne włókna dywanu Baron Burgund wymagają niekiedy profesjonalnego czyszczenia.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | dostawa-dywany |
|---|---|
| Styl: |
|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Dywilan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Bordowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2800 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 66x100 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Dywilan Sp. z o.o. STERLINGA 27/29 90-212 ŁÓDŹ POLSKA dywilan@dywilan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


